Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak ożywić włosy, gdy jesteś w ciąży?
Jak ożywić włosy, gdy jesteś w ciąży?

Jak ożywić włosy, gdy jesteś w ciąży?

Zrobione! Wszystkim o tym powiedziałaś: spodziewasz się dziecka! Jeśli twój brzuch zaczyna być widoczny, zmianę widać również na twoich włosach. Pod wpływem hormonów, stają się one ożywione i równie promieniujące jak ty!
 
Podczas ciąży, twoje włosy są ożywione przez hormony. "Twoje włosy są odrobinę ładniejsze przez te 9 miesięcy. Nie przetłuszczają się i są w pełnej formie. Ciesz się tym! Hormony działają w ten sposób tylko podczas ciąży."
 
Nie czekaj na zakończenie ciąży, by udać się do fryzjera. "Od początku ciąży, lepiej unikaj kontaktu z substancjami, które wydzielają się z farb w salonie fryzjerskim. Masz pasemka? Wiedz, że nie możesz ich robić podczas ciąży. Pamiętaj, by wcześniej udać się do fryzjera, by potem nie mieć odrostów. Musisz wiedzieć kiedy przestać!"
 
Nie warto zmieniać rytuał pielęgnacyjny podczas ciąży. "Nie zmieniaj nic i korzystaj z tego stanu! Jedyną rzeczą, jaką możesz zmienić, jest szampon, jeśli twoje włosy są mniej tłuste lub mniej suche. Zaopatrz się ewentualnie w produkty pielęgnacyjne, odpowiednie dla twoich włosów podczas ciąży".
 
To szczególnie po ciąży czujesz potrzebę ożywienia twoich włosów. "Niektórym kobietom wypadają włosy, więc należy się do tego przygotować. Jeśli ty również borykasz się z tym problemem, udaj się do lekarza, by przepisał ci odpowiednie suplementy diety. Tak czy inaczej, nie panikuj! Włosy odrastają!"
 
Nasza rada: Udaj się do fryzjera przed urodzeniem, by mieć ładną fryzurę. Przez pierwsze miesiące będziesz miała coś innego na głowie niż wizyty u fryzjera!
 
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź