Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak ożywić włosy, gdy jesteś w ciąży?
Jak ożywić włosy, gdy jesteś w ciąży?
Eksperci

Jak ożywić włosy, gdy jesteś w ciąży?

Dział
Zrobione! Wszystkim o tym powiedziałaś: spodziewasz się dziecka! Jeśli twój brzuch zaczyna być widoczny, zmianę widać również na twoich włosach. Pod wpływem hormonów, stają się one ożywione i równie promieniujące jak ty!
 
Podczas ciąży, twoje włosy są ożywione przez hormony. "Twoje włosy są odrobinę ładniejsze przez te 9 miesięcy. Nie przetłuszczają się i są w pełnej formie. Ciesz się tym! Hormony działają w ten sposób tylko podczas ciąży."
 
Nie czekaj na zakończenie ciąży, by udać się do fryzjera. "Od początku ciąży, lepiej unikaj kontaktu z substancjami, które wydzielają się z farb w salonie fryzjerskim. Masz pasemka? Wiedz, że nie możesz ich robić podczas ciąży. Pamiętaj, by wcześniej udać się do fryzjera, by potem nie mieć odrostów. Musisz wiedzieć kiedy przestać!"
 
Nie warto zmieniać rytuał pielęgnacyjny podczas ciąży. "Nie zmieniaj nic i korzystaj z tego stanu! Jedyną rzeczą, jaką możesz zmienić, jest szampon, jeśli twoje włosy są mniej tłuste lub mniej suche. Zaopatrz się ewentualnie w produkty pielęgnacyjne, odpowiednie dla twoich włosów podczas ciąży".
 
To szczególnie po ciąży czujesz potrzebę ożywienia twoich włosów. "Niektórym kobietom wypadają włosy, więc należy się do tego przygotować. Jeśli ty również borykasz się z tym problemem, udaj się do lekarza, by przepisał ci odpowiednie suplementy diety. Tak czy inaczej, nie panikuj! Włosy odrastają!"
 
Nasza rada: Udaj się do fryzjera przed urodzeniem, by mieć ładną fryzurę. Przez pierwsze miesiące będziesz miała coś innego na głowie niż wizyty u fryzjera!
 
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ