Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak odświeżyć grzywkę w domu
Jak odświeżyć grzywkę w domu
Fryzura

Jak odświeżyć grzywkę w domu

Dział
Należy podkreślić słowo ,,odświeżyć”! Nie ma mowy, byś została sama w domu, przed lustrem, z grzywką do obcięcia. Konieczna jest wizyta u fryzjera, aby ją ukształtować. Oto kilka rad jak dbać o grzywkę, między wizytami u fryzjera.
Mając dobre narzędzia i odrobinę zręczności, z łatwością odświeżysz (i skrócisz) grzywkę. Wszystko to, aby uniknąć cotygodniowych wizyt u fryzjera, jak tylko grzywka lekko urośnie!
Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie wolno formować grzywki w kształcie prostokąta. Musi być ona trójkątna. Trójkąt wchodzi w głąb włosów i będzie głębszy lub płytszy w zależności od gęstości włosów. "Im gęstsze są twoje włosy, tym dalej w ich głąb będzie sięgać trójkąt. I na odwrót'' .
"Aby uniknąć bardzo szerokiej grzywki, jest ważne, by wyprofilować trójkąt. Musi się zatrzymać w połowie brwi, oczywiście z każdej strony.'' To jest praca dla twojego fryzjera. Teraz przychodzi moment odświeżenia grzywki w domu. Aby obciąć grzywkę, wyposaż się w grzebień i parę małych nożyczek "Najlepiej jest wziąć trójkąt i umieścić go na grzebieniu, włosami do środka. Następnie określ długość przeczesując grzebieniem, aż do pożądanej pozycji. ''Kiedy już grzebień jest we właściwym miejscu, nie pozostaje nic, jak tylko obciąć nożyczkami wystające włosy!
Nasza rada: Skracaj grzywkę na suchych włosach! Na mokrych włosach jeśli nie znasz techniki, ryzykujesz grzywką o wiele krótszą niż przewidywałaś...
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ