Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak odpowiednio odżywiać włosy zimą?
Jak odpowiednio odżywiać włosy zimą?
Pielęgnacja

Jak odpowiednio odżywiać włosy zimą?

Dział
Zimą, twoje włosy codziennie się elektryzują. To normalne. Pora roku ma wpływ na ich zdrowie. Odkryj, jak odpowiednio odżywić włosy, gdy temperatury spadają!
 
Sezon zimowy może okazać się trudny dla twoich włosów. "Gdy nosisz czapkę, skóra głowy przetłuszcza się szybciej, a włosy uwrażliwiają się poprzez ocieranie o płaszcz lub szalik".
 
Na szczęście, istnieje kilka cudownych sposobów na rozwiązanie tego problemu! "Suchy szampon jest twoim największym sprzymierzeńcem, gdy zakładasz czapkę. Podobnie jest w przypadku szamponu Control Therapy, który zapobiega przetłuszczającym się włosom u nasady. Na co dzień, rozczesuj włosy joniczną szczotką Jean Louis David. Dzięki niej, będą one miękkie oraz lśniące i nie będą się elektryzować".
 
Twoje włosy są suche? "Zaopatrz się w produkty nawilżające, a żeby nadać włosom połysku, nałóż na nie serum. Teraz nawet zimą włosy mogą lśnić!".
 
Nasza rada: Nie zmieniaj swoich przyzwyczajeń pielęgnacyjnych, chyba że nosisz czapkę lub uważasz, że twoim włosom brakuje objętości zimą. W przeciwnym razie, postępuj tak jak zawsze i zaopatrz się w suplementy diety, które wzmocnią włókna włosów, jeśli tego potrzebują.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ