Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić zimowy kapelusz z szerokim rondem?
Jak nosić zimowy kapelusz z szerokim rondem?
Jak nosić zimowy kapelusz z szerokim rondem?
Trendy i styl

Jak nosić zimowy kapelusz z szerokim rondem?

Dział
Tego lata kapelusz chronił Cię przed słońcem, natomiast zimą będzie Cię chronił przed złą pogodą! Ten niesamowicie kobiecy kapelusz z szerokim rondem stanowi ciekawą alternatywę do czapki lub innego nakrycia głowy. Oto nasze rady, jak nosić go stylowo.
 
Historia kapelusza z szerokim rondem. To nakrycie głowy w rozmiarze XXL było ulubionym dodatkiem burżuazji w XIX wieku. W tamtej epoce, kapelusz ten był zarezerwowany na specjalne okazje oraz wyjścia i był przyozdobiony koronką. Po tym, jak przez kilka lat wiódł prym w świecie mody, został wyparty przez minimalistyczne kapelusze „klosze” z lat 20. lub bibi. Kapelusz z szerokim rondem na nowo pojawił się w latach 70. W stylizacjach nawiązujących do eleganckiej bohemy. Od tego czasu nie wyszedł już z mody!
 
Kapelusz z szerokim rondem w stylu bohemy. Zimowy kapelusz z szerokim rondem jest dodatkowo wzbogacony o cienką filcową wkładkę, stanowiącą jego ocieplenie. Aby uzyskać wygląd w stylizacji na lata siedemdziesiąte, postaw na kapelusz z szerokim rondem w bordowym, winnym lub musztardowo żółtym kolorze. Załóż go na długie, gładkie włosy o delikatnych falach, co pozwoli Ci w pełni wpasować się w stylizację tamtej epoki. W kwestii ubioru, wybierz spodnie dzwony z wysokim stanem, botki na obcasie oraz luźną bluzkę. Na wierzch ubierz pelerynę.
 
Kapelusz z szerokim rondem w eleganckiej stylizacji. Wybierz kapelusze w czarnym, brązowym lub morsko-niebieskim kolorze. Jeżeli chcesz uzyskać niezwykle szykowny wygląd, postaw na klasycznego warkocza lub kucyka z kręconymi włosami, który ułożysz na ramieniu po dowolnej stronie. Noś swój kapelusz z szerokim rondem w połączeniu z czarnymi dżinsami slim, butami na wysokim obcasie oraz prostym płaszczem. Staraj się unikać płaszczy oversize. Twój kapelusz z szerokim rondem w zupełności wystarczy! Nie zapomnij o dodatkach, a w szczególności o kopertówce oraz długich i bardzo eleganckich rękawiczkach.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ