Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić włosy zaczesane na bok
Jak nosić włosy zaczesane na bok
Jak nosić włosy zaczesane na bok
Fryzura

Jak nosić włosy zaczesane na bok

Dział
Podpatrzyliśmy na czerwonym dywanie, u fashionistek, trend na włosy zaczesane na bok. Jest to fryzura prosta, a przy tym bardzo glamour. Odkryj sztukę noszenia włosów na boku!

Zasady włosów zaczesanych na bok. Niezwykle prosta fryzura! Wystarczy zrobić przedziałek z boku i zebrać wszystkie włosy na jedną stronę. Włosy powinny być niby od niechcenia położone na jedno z twoich ramion. Taka kaskada włosów będzie budzić zazdrość! Aby zmaksymalizować ten efekt, włosy powinny być długie (lub półdługie), ale to czy masz włosy proste, falowane, gładkie, nie robi żadnej różnicy. Wszystko jest kwestią stylu.

Historia trendu. W latach 40. i 50., ten trend (nawet jeśli nie miał jeszcze nazwy) był szeroko znany hollywoodzkim aktorkom o włosach lśniących i karbowanych. Nadawał włosom efekt objętości i rzeźby. Potem, włosy zaczesane na bok były raczej fryzurą punkową! Głowa ogolona z jednej strony, reszta zebrana z drugiej strony. Dziś nosimy tę fryzurę, podobnie jak Erin Wasson, chcąc zaspokoić pragnienia fryzury jednocześnie retro i eleganckiej.

Pielęgnacja. Ta fryzura ma sens tylko na zadbanych, zdrowych i lśniących włosach. Pielęgnacja długich włosów jest więc niezbędna. Jeśli masz cienkie włosy używaj szamponów i kosmetyków zwiększających objętość. Zanim zaczniesz układać fryzurę, nałóż piankę do włosów, aby nadać włosom teksturę. Jeśli masz włosy kręcone, gęste lub często suche, dbaj o nie używając szamponów i maseczek nawilżających. Na koniec, spryskaj włosy serum odżywiającym, aby nadać im blask.

Jak się czesać? Aby uzyskać rezultat bardzo wyprostowanych włosów, użyj prostownicy na wcześniej wysuszone włosy. Jeśli chciałabyś, aby twoje włosy były gładkie i miękkie, użyj suszarki i okrągłej szczotki. Dla uzyskania efektu fal, wybierz lokówkę o grubej końcówce, aby  stworzyć piękne, elastyczne i grube loki. W końcu, aby uzyskać styl retro, pokarbuj swoje włosy, załóż 3 lub 4 płaskie spinki na długości włosów i pozostaw je do naturalnego wyschnięcia (lub użyj suszarki, aby zaoszczędzić czas).

 © Bestimage © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ