Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić turban w zależności od uczesania?
Jak nosić turban w zależności od uczesania?
Fryzura

Jak nosić turban w zależności od uczesania?

Dział
Turban pasuje do każdego rodzaju włosów. Wystarczy, że wiesz, w jaki sposób go założyć na głowę w zależności od twojej fryzury… Odkryj, jak nosić turban!
 
Rzadko spotyka się kobiety, które noszą turban. "Niemniej jednak, zakłada się go w bardzo łatwy sposób. Jeśli nie masz ochoty się czesać, wybierz turban, gdyż jest on bardzo praktyczny i dodaje ci stylu. Niektóre kobiety zakładają go na wieczorne wyjście, gdyż jest on synonimem elegancji, pod warunkiem, że dobrany jest do odpowiedniego stroju".
 
Wybór turbana uzależniony jest od rodzaju twoich włosów. "Wybierz jego wielkość, materiał lub kolor w zależności od twoich włosów. Zainspiruj się latami 70 lub szykownym stylem, takim, jaki prezentuje Kate Moss. Każdy może nosić turban. Wystarczy tylko, że wybierzesz odpowiedni model".
 
Najczęściej, pod turbanem nosi się związane włosy. "Najlepiej, jeśli zaczeszesz je do tyłu. Sam dodatek wystarczy. Nie musisz zastanawiać się nad fryzurą. Powinnaś wyprostować włosy, by uwagę przyciągał wyłącznie turban".
 
Nasza rada: Jeśli masz lokowane, falowane lub proste włosy, powinnaś zaopatrzyć się w produkty do modelowania fryzury, by włosy były ulizane i zaczesane do tyłu. Nie pozwól, by spod turbana wystawały kosmyki.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ