Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić średniej długości włosy?
Jak nosić średniej długości włosy?
Eksperci

Jak nosić średniej długości włosy?

Dział
Twoje niegdyś krótkie włosy odrosły i próbujesz znaleźć fryzurę, która będzie do Ciebie idealnie pasowała? Nie masz pomysłu, jak wystylizować włosy? Odkryj tegoroczne, letnie trendy, które uwydatnią fryzurę.
 
Nadaj jej rockowego stylu bohemy, pozostawiając włosy w lekkim nieładzie. “Po ich umyciu, nie rób przedziałka. Nie powinien on być zbyt zarysowany. Użyj produktu Beach Spray, by uzyskać loki i nadać włosom objętości. Rezultat? Fryzura ładnie ułożona, ale nie wyglądająca sztucznie”.
 
Jeśli poszukujesz dopracowanej fryzury o idealnych kształtach, powinnaś wybrać długą grzywkę oraz proste włosy. “Przyjdź do salonu, aby wyjaśnić fryzjerowi, jaki rodzaj grzywki chcesz nosić. Najlepiej wybierz długą i grubą – taką, jaka jest aktualnie modna. Będzie ona jedna wymagać od Ciebie codziennego układania, by rezultat był idealny”.
 
W tym sezonie postaw na loki! “Zarysuj przedziałek na boku i użyj lokówki. Jeśli nie wychodzi Ci to najlepiej, przyjdź do salonu Jean Louis David i sprawdź, jak to robią profesjonaliści.”
 
Nasza rada: Nie wahaj się zapytać fryzjera o radę. Pomoże Ci on wybrać fryzurę odpowiednią do Twoich włosów - idealną formę strzyżenia, w zależności od ich rodzaju oraz Twojej chęci układania ich na co dzień.
 
 
© Pixelformula © Jean Louis David
 
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ