Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szukaj tylko salonów z barem w stylach

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ

Jak nosić średniej długości włosy?
Jak nosić średniej długości włosy?
Eksperci

Jak nosić średniej długości włosy?

Dział
Twoje niegdyś krótkie włosy odrosły i próbujesz znaleźć fryzurę, która będzie do Ciebie idealnie pasowała? Nie masz pomysłu, jak wystylizować włosy? Odkryj tegoroczne, letnie trendy, które uwydatnią fryzurę.
 
Nadaj jej rockowego stylu bohemy, pozostawiając włosy w lekkim nieładzie. “Po ich umyciu, nie rób przedziałka. Nie powinien on być zbyt zarysowany. Użyj produktu Beach Spray, by uzyskać loki i nadać włosom objętości. Rezultat? Fryzura ładnie ułożona, ale nie wyglądająca sztucznie”.
 
Jeśli poszukujesz dopracowanej fryzury o idealnych kształtach, powinnaś wybrać długą grzywkę oraz proste włosy. “Przyjdź do salonu, aby wyjaśnić fryzjerowi, jaki rodzaj grzywki chcesz nosić. Najlepiej wybierz długą i grubą – taką, jaka jest aktualnie modna. Będzie ona jedna wymagać od Ciebie codziennego układania, by rezultat był idealny”.
 
W tym sezonie postaw na loki! “Zarysuj przedziałek na boku i użyj lokówki. Jeśli nie wychodzi Ci to najlepiej, przyjdź do salonu Jean Louis David i sprawdź, jak to robią profesjonaliści.”
 
Nasza rada: Nie wahaj się zapytać fryzjera o radę. Pomoże Ci on wybrać fryzurę odpowiednią do Twoich włosów - idealną formę strzyżenia, w zależności od ich rodzaju oraz Twojej chęci układania ich na co dzień.
 
 
© Pixelformula © Jean Louis David
 
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ