Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić przedziałek tego lata?
Jak nosić przedziałek tego lata?
Jak nosić przedziałek tego lata?
Fryzura

Jak nosić przedziałek tego lata?

Dział
Tegoroczne letnie pokazy mody dyktują jasny trend w stylizacji włosów: przedziałek będzie noszony pośrodku głowy. Fryzura powinna być uporządkowana i zachować równowagę zarówno po prawej, jak i po lewej stronie głowy. W obecnym sezonie letnim, modny wygląd wymaga symetrii!
 
Dla kogo ten trend? Wiele z was nie jest przekonanych do tej mody, mimo, że przedziałek pośrodku głowy pasuje do każdego. Niezależnie od tego, czy jesteś brunetką czy blondynką, czy masz włosy krótkie, długie, kręcone, czy proste przedziałek pośrodku głowy na pewno będzie do ciebie pasował. Kto ostatecznie może mieć obiekcje?  Osoby o bardzo cienkich włosach, które szybko stają się oklapnięte. Ich fryzurze mogłoby bowiem brakować objętości.
 
Jak zrobić przedziałek pośrodku głowy. Idealnym narzędziem do wykonania wyraźnego przedziałka pośrodku głowy okaże się grzebień o gęsto rozstawionych zębach. Zaczesz mokre włosy do tyłu przy użyciu grzebienia i wyznacz idealnie prosty przedziałek przez środek głowy.
 
Przedziałek pośrodku na upiętych włosach. Przedziałek na upiętych włosach jest dobrym rozwiązaniem dla pracujących kobiet, chcących dodać powagi i rygoru swojemu wyglądowi, zachowując przy tym wyrafinowany styl glamour. Dokładnie wyprostuj włosy, a następnie uliż je po obu stronach przedziałka i zwiąż je w niskiego kucyka.
 
Przedziałek pośrodku na rozpuszczonych włosach. Niezależnie od tego, czy lubisz swoje naturalne włosy, czy też jesteś fanką prostownicy, wiedz, że przedziałek pośrodku głowy jest stworzony właśnie dla Ciebie. Przedziałek pośrodku porządkuje zmierzwioną fryzurę. Chcąc nawiązać do stylu bohemy, możesz użyć lokówki, modelując włosy tak, by uzyskały modny efekt wavy.
 
Przedziałek pośrodku pasuje również do bardziej grzecznego wyglądu. W tym celu, wyprostuj włosy przy użyciu prostownicy. Pamiętaj, by nałożyć na nie wcześniej odpowiedni kosmetyk ochronny.
 
© Pixelformula / Pokaz Stella McCartney prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ