Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak uzyskać promienny brąz?
Jak uzyskać promienny brąz?
Pielęgnacja

Jak uzyskać promienny brąz?

Dział
Bez względu na to czy twój brąz jest naturalny czy farbowany, potrzebuje on pielęgnacji, aby twój kolor był pełen blasku. Aby zabiegi pielęgnacyjne były szczególnie skuteczne, wybierz je uważnie. Zoom na zabiegi, które nadzą blasku twoim brązowym włosom.
 
Brąz, naturalny czy nie, ma tendencję do matowienia. "Jest to związane z zanieczyszczeniami oraz z ogólną kondycją włosów, które siłą rzeczy w pewnym momencie matowieją. Aby się przed tym ustrzec, używaj produktów pielęgnacyjnych dostosowanych do natury twoich włosów oraz do odcienia twojego brązu."
 
Włosy farbowane matowieją szybciej niż naturalne. "Dotyczy to wszystkich kolorów. Brąz również traci blask po pewnym czasie. Na szczęście, istnieją produkty pielęgnacyjne, które na nowo nadają blasku i połysku farbowanym na brąz włosom. Fryzjerski zabieg Color Therapy idealnie się do tego nadaje, ponieważ twój fryzjer dodaje pigmentu do produktów pielęgnacyjch, aby dostosować je do odcienia twojego brązu."
 
Te z was, które mają naturalny brąz, mogą zdecydować się na pielęgnację włosów w salonie lub w domu. "W salonie, gloss jest idealnym rozwiązaniem. Jest to koloryzacja ton w ton, która przynosi piękny połysk i stopniowo sama zanika, nie tworząc przy tym widocznej granicy pomiędzy naturalnym, farbowanym kolorem. W domu możesz postawić na domowy zabieg Color Therapy. Cząsteczki odżywcze sprawiają, że kolor trzyma się jeszcze dłużej. Te produkty pielęgnacyjne nie zawierają pigmentu, dzięki czemu są odpowiednie dla wszystkich brązów."
 
Nasza rada: Brązowe włosy potrzebują nawilżenia, aby zawsze miały piękny połysk. Szampony nawilżające i serum często okazują się skuteczne. Pomyśl o używaniu ich na zmianę z produktami do włosów farbowanych.
 
© Pixelformula / Pokaz Hermès prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ