Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić opaskę do włosów?
Jak nosić opaskę do włosów?
Jak nosić opaskę do włosów?
Trendy i styl

Jak nosić opaskę do włosów?

Dział
Podobnie jak wcześniej materiałowa przepaska, tak teraz opaska do włosów zyskuje uznanie fashionistek. Zapomnij o swojej traumatycznej opasce małej dziewczynki! Oto jak modnie nosić opaskę, gdy już jesteś dorosła.
 
Zapomnij o grubej welurowej przepasce w kolorze fuksji, którą twoja mama wkładała ci na głowę! W roku 2012 powinnaś wybierać opaski cienkie, metalowe lub wysadzane strasem, w których będziesz mogła pokazać się wieczorem. W ciągu dnia, wybieraj raczej szerokie, bardziej wygodne modele pokryte jedwabiem, welurem lub nadrukami z motywem roślinnym albo zwierzęcym lub lakierem. Obowiązkowym przebojem tego sezonu jest wyrafinowana i bardzo kobieca opaska stanowiąca element biżuterii. Z drugiej strony, powinnaś pamiętać, że pióra i jaskrawe barwy nie są już modne.
 
Opaska nie służy już tylko do przytrzymania twoich włosów z tyłu, aby odsłonić twarz, ale staje się również dodatkiem do mody. W kwestii, jak ją nosić, aby wyglądać modnie istnieją obecnie dwie szkoły.
 
W stylu preppy, nawiązującym do sposobu noszenia się uczennic amerykańskich college’ów z Nowej Anglii, opaskę nosi się dość blisko czoła na rozpuszczonych włosach. Jest to również jedyny sposób w jaki możesz nosić opaskę, jeżeli masz prostą grzywkę. Chcąc uzyskać bardziej wyrafinowany efekt, możesz również nosić opaskę na włosach spiętych w kok, kitkę lub spinając swobodne kosmyki włosów na głowie przy użyciu spinek. Nie zapomnij o nadaniu włosom większej objętości z tyłu głowy, czesząc je grzebieniem w stronę przeciwną niż kierunek wzrostu włosa. Będziesz dzięki temu wyglądać bardzo rockowo.
 
Druga możliwość: w szykownej odmianie stylu bohemy, możesz nosić opaskę bardzo daleko z tyłu głowy, upinając ją przy pomocy wsuwek. Jest to doskonałe rozwiązanie na włosach bardzo długich i ondulowanych. Jeżeli uważasz, że twoja fryzura jest zbyt surowa, nie wahaj się wyciągnąć kilka kosmyków po bokach, aby wyglądać niby-niedbale.
 
Na koniec, jeżeli natura obdarzyła cię pięknymi lokami, wybierz dość szeroki model opaski, który będzie w stanie utrzymać twoją fryzurę lub, wręcz przeciwnie, diadem, to znaczy opaskę, którą po prostu nakładasz na włosy.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ