Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić opaskę do włosów?
Jak nosić opaskę do włosów?
Jak nosić opaskę do włosów?
Trendy i styl

Jak nosić opaskę do włosów?

Dział
Podobnie jak wcześniej materiałowa przepaska, tak teraz opaska do włosów zyskuje uznanie fashionistek. Zapomnij o swojej traumatycznej opasce małej dziewczynki! Oto jak modnie nosić opaskę, gdy już jesteś dorosła.
 
Zapomnij o grubej welurowej przepasce w kolorze fuksji, którą twoja mama wkładała ci na głowę! W roku 2012 powinnaś wybierać opaski cienkie, metalowe lub wysadzane strasem, w których będziesz mogła pokazać się wieczorem. W ciągu dnia, wybieraj raczej szerokie, bardziej wygodne modele pokryte jedwabiem, welurem lub nadrukami z motywem roślinnym albo zwierzęcym lub lakierem. Obowiązkowym przebojem tego sezonu jest wyrafinowana i bardzo kobieca opaska stanowiąca element biżuterii. Z drugiej strony, powinnaś pamiętać, że pióra i jaskrawe barwy nie są już modne.
 
Opaska nie służy już tylko do przytrzymania twoich włosów z tyłu, aby odsłonić twarz, ale staje się również dodatkiem do mody. W kwestii, jak ją nosić, aby wyglądać modnie istnieją obecnie dwie szkoły.
 
W stylu preppy, nawiązującym do sposobu noszenia się uczennic amerykańskich college’ów z Nowej Anglii, opaskę nosi się dość blisko czoła na rozpuszczonych włosach. Jest to również jedyny sposób w jaki możesz nosić opaskę, jeżeli masz prostą grzywkę. Chcąc uzyskać bardziej wyrafinowany efekt, możesz również nosić opaskę na włosach spiętych w kok, kitkę lub spinając swobodne kosmyki włosów na głowie przy użyciu spinek. Nie zapomnij o nadaniu włosom większej objętości z tyłu głowy, czesząc je grzebieniem w stronę przeciwną niż kierunek wzrostu włosa. Będziesz dzięki temu wyglądać bardzo rockowo.
 
Druga możliwość: w szykownej odmianie stylu bohemy, możesz nosić opaskę bardzo daleko z tyłu głowy, upinając ją przy pomocy wsuwek. Jest to doskonałe rozwiązanie na włosach bardzo długich i ondulowanych. Jeżeli uważasz, że twoja fryzura jest zbyt surowa, nie wahaj się wyciągnąć kilka kosmyków po bokach, aby wyglądać niby-niedbale.
 
Na koniec, jeżeli natura obdarzyła cię pięknymi lokami, wybierz dość szeroki model opaski, który będzie w stanie utrzymać twoją fryzurę lub, wręcz przeciwnie, diadem, to znaczy opaskę, którą po prostu nakładasz na włosy.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ