Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić kwiecistą bandanę w rozmiarze XXL?
Jak nosić kwiecistą bandanę w rozmiarze XXL?
Jak nosić kwiecistą bandanę w rozmiarze XXL?
Trendy i styl

Jak nosić kwiecistą bandanę w rozmiarze XXL?

Dział
Bandana to jeden z klasycznych i nieodzownych akcesoriów do włosów tego lata. Tym z was, które gustują w romantycznym stylu bohemy z pewnością spodoba się kwiecista bandana w rozmiarze XXL. Będzie to idealny dodatek, by wyrazić waszą marzycielską naturę!
 
Kwiecista bandana. Bandana tego typu będzie idealna na obiad na tarasie lub na spacer nad brzegiem morza. Jest to pełnoprawny dodatek stylizacyjny, który nie służy do układania fryzury, ale raczej ma rolę dekoracyjną i dodaje finezji. Staraj się więc nie przesadzać z wyrazistością fryzury, aby nie przyćmiła ona blasku twojego modnego dodatku.
 
Włosy falowane. Kwiecistą bandanę w rozmiarze XXL należy nosić nad czołem. Chcąc ją utrzymać w pożądanej pozycji, upnij ją wsuwkami utrwalając tym samym jej ułożenie. Jeżeli chodzi o fryzurę, postaw na długie, falowane włosy w stylu bohemy. W tym celu, wykonaj na włosach fale za pomocą lokówki o szerokiej średnicy. Możesz też skorzystać z ekskluzywnej usługi Wavy od Jean Louis David. Rezultat? Pełne głębi i miękkie włosy dające efekt pozornego nieładu. Nie pozostaje ci już nic innego jak nałożyć na głowę swoją kwiecistą bandanę i jesteś gotowa na letnie szaleństwa.
 
Zmierzwiony warkocz. Latem 2013 warkocze są w samym centrum trendów. Chcąc stworzyć romantyczną stylizację, wykonaj warkocza ze zmierzwionymi włosami, który zyska dodatkowego uroku dzięki twojej bandanie. Wykorzystaj piankę do stylizacji i nadaj odpowiednią teksturę swoim włosom. Następnie wysusz włosy, układając je palcami tak, by pozostały miękkie i sprężyste. Zbierz włosy na boku, rozczesz je i zacznij splatać w warkocza. Pamiętaj, by nie ściskać warkocza zbyt mocno i pozostawić kilka wystających z niego włosów, aby zyskał on prawdziwy, zmierzwiony charakter. Po wymodelowaniu fryzury, załóż na czubek głowy swoją kwiecistą bandanę w rozmiarze XXL.
 
© Pixelformula / Pokaz Punto Blanco lingerie, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ