Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić kucyk w stylu lat 60?
Jak nosić kucyk w stylu lat 60?
Fryzura

Jak nosić kucyk w stylu lat 60?

Dział
Tej wiosny, fryzury z lat 60 są bardziej modne niż zwykle. Te ponadczasowe, szykowne fryzury w stylu retro można nosić na każdą okazję. Nasz ekspert wyjaśni ci, jak je uczesać.
 
Stylizacja ta est typowa dla lat 60. "Najważniejszą cechą fryzury neo-sixties jest objętość XXL. Włosy na czubku głowy są zaokrąglone, ponieważ u nasady są one natapirowane. Istnieje różnica między płaskim efektem z przodu głowy i zaokrąglonym z tyłu. Końcówki włosów zaczesane są do wewnątrz. Kiedyś, ten sposób uczesania był bardzo modny, tak, jak krótkie włosy lub hippisowskie fryzury".
 
Aby zrobić tę fryzurę, pocieniuj włosy, niezależnie od ich długości. "Umyj je szamponem Soin & Tonus gamy Volume Therapy, by były gęste. Oddziel włosy na czubku głowy i natapiruj je kosmyk po kosmyku. Nałóż na nie produkt Texture Powder, a następnie rozczesz włosy u nasady w stronę przeciwną do cebulek. Spryskaj je lakierem, uliż po bokach za pomocą żelu, a na koniec zwiąż w niski kucyk".
 
Nasza rada. Jeśli podoba ci się styl lat 60, zmieniaj fryzury. Uczesz niski kok lub warkocze. Innym rozwiązaniem jest opaska w kwiaty, która odkryje ci twarz i nada włosom z tyłu głowy maksymalnej objętości.
 
©PixelFormula, Pokaz Honor, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ