Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić karbowane włosy?
Jak nosić karbowane włosy?
Jak nosić karbowane włosy?
Fryzura

Jak nosić karbowane włosy?

Dział
Powrót włosów karbowanych: w tym roku żadna inna fryzura nie jest w stanie lepiej oddać klimatu lat 90. Pamiętasz czasy, kiedy bawiłaś się z koleżankami w łazience karbownicą mamy? Będziesz mogła to powtórzyć. Wyjaśnijmy.
 
Włosy karbowane, wskazówki. Trudno o idealny efekt bez karbownicy, która dzięki swoim karbowanym płytkom jest idealnym urządzeniem do wykonania tej fryzury. Zanim jej użyjesz, wysusz dobrze włosy i połóż na nie krem ochronny. Aby uzyskać lepszy efekt karbuj cienkie pasma włosów wkładając je pomiędzy płytki. Nie zostawiaj pasemek włosów w karbownicy dłużej niż kilka sekund. Aby uniknąć zbyt dużej objętości włosów, nie karbuj włosów u nasady, zacznij raczej od połowy długości włosów.
 
Dla kogo ? Jest to fryzura dla tych z was, które mają włosy półdługie i długie, a szczególnie dla tych z cienkimi włosami, którym brakuje objętości. Te z was, które mają krótsze włosy, powinny unikać karbowania ich, ponieważ włosy nabrałyby zbyt dużej objętości, a fryzura stałaby się mało praktyczna.
 
Jaka fryzura? Fryzura z pokazu Mischino Cheap & chic jest idealne. Zostawiamy górną część włosów z boku, aby uniknąć efektu zbyt dużej objętości włosów i nieposkromionej czupryny. Na początku, zróbcie przedziałek na boku i utrwalcie pasmo włosów za przeciwnym do przedziałka uchem. Używając żelu, jednak w ilości, która pozwoli uniknąć efektu tłustych włosów, uliżcie ich górną część przy głowie. Następnie, dla modnego i jednocześnie eleganckiego efektu, pokarbuj włosy zaczynając od włosów nieco powyżej uszu. I gotowe, lata 90 są z powrotem widoczne na twojej głowie!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ