Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić karbowane loki?
Jak nosić karbowane loki?
Jak nosić karbowane loki?
Fryzura

Jak nosić karbowane loki?

Dział

Nachodzi nas nostalgia związana z trendami na fryzury sezonu. Banan w stylu rockabilly zainspirowany latami 60, elastyczny brushing noszony przez Aniołki Charliego czy też karbowane loki z szalonych lat – każda z tych fryzur została zainspirowana minionymi latami i pojawia się ponownie, będąc jeszcze bardziej nowoczesną. Zoom na karbowane loki, edycja 2014.

Trend na karbowane loki. W tym sezonie fryzury inspirowane są latami 20. Karbowane loki znów sa modne i pasują do każdej fryzury. Karbowany bob doda ci wdzięku, jak w filmie "Wielki Gatsby", natomiast karbowane loki na długich włosach dodadzą ci kobiecości i elegancji. Karbowane loki nosić można do każdej fryzury!

Karbowane loki na rozpuszczonych włosach. W latach 20, karbowane loki na rozpuszczonych włosach odzwierciedlały chęć dążenia do wolności kobiet w tamtych czasach. Dzisiaj fryzura ta noszona jest przez wszystkie kobiety, śledzące trendy i nadające swoim fryzurom drapieżnego charakteru. Karbowane loki na rozpuszczonych włosach pasują szczególnie na weekendowe spotkanie ze znajomymi i nie tylko dlatego, że potrzeba czasu, by zrobić loki, ale też dlatego, że objętość fryzury może okazać się niepraktyczna do pracy.

Karbowane loki na związanych włosach. Jeśli chcesz związać włosy, będziesz musiała szczególnie pokarbować kosmyk z przodu fryzury. Reszta włosów również musi być pokarbowana, ale trochę mniej. Aby zrobić fryzurę, prezentowaną na pokazie Antonio Marrasa, wybierz grubszy kosmyk z przodu fryzury i pokarbuj go. Po umyciu włosów, nałóż na nie piankę nałóż gruby wałek i wysusz je. Na koniec spryskaj fryzurę lakierem.

© Pixelformula / Pokaz Antonio Marras prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ