Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić kapelusz w zwierzęce wzory: Streetstyle
Jak nosić kapelusz w zwierzęce wzory: Streetstyle
Trendy i styl

Jak nosić kapelusz w zwierzęce wzory: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Pasemka na zdrowych blond włosach pełnych blasku. Aby zachować styl fashionistki oraz by chronić się przed słońcem, nasz dzisiejszy streetstyle wybrała kapelusz w leopardzie centki. By nie było widać przetłuszczających się włosów oraz suchych końcówek, stosuje ona szampon Control Therapy. Co więcej, by zachować zdrowe włosy, używa odpowiedniej odżywki i zakłada dodatki do włosów tak, by jej skóra mogła oddychać.
 
Jej wygląd? Kobiecy i trendy. Oryginalny wzór jej kapelusza uwydatnia resztę ubrania, składającego się głównie z elementów w szarym kolorze. Aby być wierną “zwierzęcej” tematyce, założyła futrzaną, szarą spódniczkę. Pasuje ona kolorystycznie do reszty stroju i idealnie współgra z topem z długimi rękawami oraz z jeansową kurtką bez rękawów. Na nogi założyła natomiast sandały w zwierzęce wzory, dobrane do kapelusza!
 
Rada dnia. Latem koniecznie pamiętaj, by uważać na słońce. Zaopatrz się w krem oraz kapelusz, by chronić skórę. Ponadto, nasmaruj się kremem o wielofunkcyjnym działaniu Sun Therapy.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ