Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić kapelusz słomkowy?
Jak nosić kapelusz słomkowy?
Jak nosić kapelusz słomkowy?
Trendy i styl

Jak nosić kapelusz słomkowy?

Dział
W sezonie letnim 2013 kapelusz słomkowy nabiera na nowo świeżości, tym razem w wersji z miękkim rondem, dzięki któremu zyskuje on nieformalny wygląd w stylu bohemy. Niezależnie od tego, czy użyjesz go jako ochronę przed słońcem idąc na plażę, czy też będzie on twoim nakryciem głowy podczas wieczornego spotkania, kapelusz ten stanie się nieodzownym dodatkiem tego lata.
 
Pochodzenie kapelusza słomkowego. Splatany ze słomy lub trzciny, kapelusz słomkowy początkowo służył rolnikom jako ochrona przed słońcem. W zależności od potrzeb, słoma mogła być splatana w różny sposób. Dopiero w XIX wieku kapelusze słomkowe zaczęły być zakładane przez arystokratki na spacery po ogrodzie lub w trakcie pobytu na wsi. Doceniany za swoją lekkość, słomkowy kapelusz przybierał różne formy w zależności od mody panującej w danej epoce. Podobnie jest i dzisiaj.
 
Jak go nosić? Niezależnie od okazji, kapelusz słomkowy sprawi, że twoja stylizacja będzie wyglądać kobieco i intrygująco. Jeżeli zdecydujesz się na to nakrycie głowy, nie ma potrzeby spędzać godzin na dopracowywaniu fryzury – to kapelusz będzie odgrywał główną rolę w twoim wyglądzie.
Jeżeli wkładasz słomkowy kapelusz na plażę, włosy powinny być rozpuszczone. Na wieczorne wyjście możesz nadać włosom zmierzwiony charakter. Dodaj im tekstury za pomocą pianki do stylizacji, która pokryje włosy, sprawiając, że włókna włosowe staną się grubsze.
Susząc włosy z głową spuszczoną w dół, modeluj je na okrągłej szczotce tak, aby nabrały więcej objętości. Gdy twoje włosy będą już suche, ogrzej w dłoniach odrobinę pasty stylizacyjnej i nałóż ją na włosy na długości, aby podkreślić ich zmierzwiony charakter.
 
© Pixelformula / Pokaz Vivienne Westwood prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2010 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ