Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić etniczny turban?
Jak nosić etniczny turban?
Jak nosić etniczny turban?
Trendy i styl

Jak nosić etniczny turban?

Dział
W lecie częściej towarzyszy nam ochota na ucieczkę. Chęć podróżowania, odkrywania innych kultur... Jeśli nie możesz pozwolić sobie na wyjazd, postaw przynajmniej na wygląd, dzięki któremu poczujesz się jakbyś odwiedzała obcy kraj. Etniczny turban należy do tych dodatków o graficznych elementach i jaskrawych kolorach, które ozdabiają nasze włosy i pozwalają nam poczuć się jakbyśmy były gdzieś daleko.
 
Moda na etniczne klimaty. Trend ten, nie do pominięcia wraz z nadejściem ciepłych dni, widoczny jest na naszych ubraniach, ale przede wszystkim na naszych dodatkach. Chusty, paski, turbany, trend ten wyeksponowany jest dzięki drobiazgom, które nadają odpowiedni klimat całości. To właśnie turban podkreśli twoje związane włosy. Dzięki temu dodatkowi, szykowny styl bohemy należy do ciebie!
 
Dla kogo? Dla wszystkich tych z was, które starają się zaprzyjaźnić z dodatkami z dalekich krajów. Należy do nich kolorowy turban, podstawowy dodatek na festiwale. Dodaje wyrafinowania każdemu strojowi, który chcemy natchnąć letnim klimatem i uzupełnić wzorami.
 
Jak go nosić? Turban uszlachetnia twarz bez ukrywania jej. Jeśli chcesz dodać wyrafinowania swojemu wyglądowi, musisz związać włosy, a następnie założyć turban, tak, aby królował na czubku głowy. Nad turbanem, na górze głowy zrób niedbałego koka. Nadaj włosom na długości teksturę, aby dodać im objętości. Następnie, weź gumkę z haczykiem i stwórz koka w stylu bohemy o rozluźnionym wyglądzie.
 
Kiedy stworzysz już fryzurę, trzeba umieścić turban na górze głowy. Postaw na chustę z etnicznymi nadrukami, aby pasowała do obecnych trendów. Pofałduj wybrany model, tak aby uzyskać formę przypominającą długi prostokąt. Owiń chustę wokół głowy, umieszczając jej końce na wysokości czoła. Spleć razem oba końce, a następnie schowaj je pod chustę. Na zakończenie, utrwal całość za pomocą wsuwek do włosów.
 
© Pixelformula / Pokaz Marc By Marc Jacobs prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ