Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić daszek?
Jak nosić daszek?
Jak nosić daszek?
Trendy i styl

Jak nosić daszek?

Dział
Daszek to ulubione nakrycie głowy sportowców (szczególnie tenisistów i tenisistek), ale również wspomnienie lat 90.! Daszek jest opięty wokół twojej głowy, ale pozwala jednocześnie oddychać twoim włosom i skórze. Rozszyfruj z nami ten sportowy trend. 

Daszek, ale z jakiego materiału? Plastik był przez długi czas materiałem używanym do produkcji daszków. W przypadku sportowców, dodatkowo w połączeniu z frotką. Dzisiaj, używa się bardziej ekologicznych i szykownych materiałów z daszkami z rafii i słomy. I nawet jeżeli plastik również pozostaje modny i pozwala zachować ducha lat 90., to te materiały są bardziej glamour!

Jak nosić daszek na rozpuszczonych włosach. Daszek chroni twoje oczy i czoło, ale nie ma za zadanie przykrycia twoich włosów, więc nie możesz zapomnieć o uczesaniu. Szczególnie, że nie wymaga to dużo pracy! Pozostaw twoje włosy proste lub kręcone i zrób ładny przedziałek po środku. Nie pozostaje ci nic innego niż nałożyć daszek, uważając, by całość była stabilna, a daszek wchodził na czoło. Nie wahaj się nałożyć na włosy serum, które doda im blasku.

Jak nosić daszek na związanych włosach. Daszek przywodzi na myśl styl sportowy i casual, ale jednocześnie nie za bardzo rozluźniony. W związku z czym, nie powinnaś do niego dołączać zbyt wyszukanych lub skomplikowanych dodatków. Jako uczesanie, wybierz raczej wysoką kitkę na prostych włosach. Chcąc dodać fryzurze romantyzmu, możesz spleść ją w warkocz, jeżeli masz tylko włosy wystarczającej długości! Spryskaj włosy lakierem, aby żaden włos nie wyszedł. 

Jaki styl wybrać? Jeżeli chcesz być szykowna i sportowa, wybieraj plisowane minispódniczki, krótkie szorty, otwarte buty na wysokim obcasie i luźne topy. Chcąc wrócić do lat 90., powinnaś postawić na spodnie rurki, płaskie buty i bluzy ze stylowymi dodatkami, takimi jak ażurowe koronki. Aby wyglądać bardziej dziewczęco, wybierz daszek w jasnych kolorach i sukienkę z tropikalnym lub pastelowym nadrukiem.

Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ