Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić czarną opaskę tej zimy?
Jak nosić czarną opaskę tej zimy?
Trendy i styl

Jak nosić czarną opaskę tej zimy?

Dział
W sezonie Jesień-Zima 2013-2014 modne są dodatki do włosów, a czarna opaska, widziana na głowach modelek tegorocznych pokazów, w szczególności. Czarna opaska, bez względu na to, czy stanowi alternatywę dla kapelusza, czy jedynie dekorację, jest absolutnym hitem tego sezonu.
 
Czarna opaska zasłaniająca uszy. Ta wersja czarnej opaski, widziana na pokazie Byblos, jest dobrą alternatywą dla zimowych czapek. Opaska jest bardziej estetyczna i mniej rzuca się w oczy. Nosi się ją do eleganckich i kobiecych fryzur, aby uniknąć zbyt sportowego wyglądu. Opaska ta wygląda najlepiej na długich i starannie wyprostowanych włosach, ułożonych z przedziałkiem na środku. Czarna opaska zasłaniająca uszy zakrywa górną część głowy i tym samym jest idealnym dodatkiem dla zmarzluchów.
 
Czarna opaska do włosów. Czarna opaska do włosów widziana na pokazie Valentino, skromna i w romantycznym stylu, oferuje ci możliwość wielu fryzur. Opaska ta, w postaci czarnej wstążki, delikatnie oplata głowę bez obciążania włosów. Bez względu na to czy zapleciesz warkocz na boku czy zbierzesz włosy w zmierzwionego koka na wysokości szyi, najważniejszym elementem twojej fryzury będzie opaska. Jeśli chcesz być modna i mieć fryzurę niczym z wybiegu mody, postaw na przedziałek na środku głowy!
 
Czarna opaska w stylu baletnicy. Fryzury widziane na pokazie Niny Ricci zainspirowane były stylem baletnic z lat 50. Opaska jest szeroka i pozwala odsłonić twarz, tak aby jedynie kok XXL, umieszczony na górze głowy, był widoczny. Tą paryską fryzurę można nosić w dzień, ale również na wieczór. Wydłuża sylwetkę, odsłania szyję i zapewnia piękne trzymanie głowy.

©Pixelformula / Pokaz Barbara Bui Prêt-à-Porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ