Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić czapkę?
Jak nosić czapkę?
Jak nosić czapkę?
Trendy i styl

Jak nosić czapkę?

Dział
Pora schować kanotier i kapelusz słomkowy do szafy i wyjąć czapkę i wełniany filcowy kapelusz! Zaczyna się zimny sezon i z pewnością przydadzą Ci się ubrania, w których będziesz mogła czuć się ciepło. Nie ma lepszego sposobu na ochronę głowy i uszu przed zimnem, jak czapka! Oto nasze rady dotyczące obecnych trendów.
 
Wybór czapki. Wszystko zaczyna się od wyboru modelu. Zapomnij o zbyt pstrokatych lub zbyt fantazyjnych wzorach i postaw raczej na umiar. Stonowane kolory, modele o jednolitym kolorze, pompony lub imitowane zamki będą jak znalazł. Unikaj też czapek z dużą domieszką streczu, które zbyt przylegają do głowy, sprawiając tym samym, że skóra głowy jest przyduszona. Wybieraj zatem luźne modele i dzianiny o dużych oczkach, by Twoje włosy mogły swobodnie oddychać!
 
Przygotowanie włosów. Noszenie czapki sprawia wiele problemów. Zapewniamy Cię jednak, że możesz im zaradzić. Po pierwsze, czapka spłaszcza włosy, a nawet sprawia, że stają się tłuste. Aby sobie z tym poradzić, susz włosy głową w dół, aby stały się lekko uniesione u nasady i nigdy nie zakładaj czapki całkowicie na głowę. Inną konsekwencją noszenia czapki są naelektryzowane włosy. Aby nigdy nie być postawioną przed faktem dokonanym, miej przy sobie serum lub lakier, który ujarzmi włosy, które nie chcą się odpowiednio ułożyć.
 
Noszenie czapki. Powtarzamy, nie nakładaj czapki całkowicie na głowę, nie tylko po to, aby zachować pięknie ułożone włosy, ale także dla stylu. Nałóż ją tak, by była z tyłu lub z przodu pokrywała się z granicą włosów przy czole. Jeżeli posiadasz grzywkę lub kosmyk grzywki, nie staraj się go ukryć pod czapką. Powinnaś go raczej wyciągnąć na zewnątrz, co nada Ci bardziej stylowy wygląd.
 
Czapka i fryzura. Osoby o krótkich i półdługich włosach powinny nosić czapkę na włosach rozpuszczonych. Możesz też zdecydować się na ukrycie włosów pod czapką, ale postaw wtedy na dodatki i makijaż, by nie wyglądać zbyt blado. Osoby o długich włosach powinny nosić włosy rozpuszczone, ale także mogą sobie pozwolić na więcej fantazji. Niski kucyk z boku lub warkocz na boku sprawią, że Twoja stylizacja zyska wyszukany charakter. Poza tym, przy tego typu uczesaniu, Twoja fryzura zawsze będzie nienaganna, nawet wtedy, gdy czapka nie będzie już na Twojej głowie!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ