Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić czapkę z daszkiem tej zimy?
Jak nosić czapkę z daszkiem tej zimy?
Jak nosić czapkę z daszkiem tej zimy?
Trendy i styl

Jak nosić czapkę z daszkiem tej zimy?

Dział

Przez długi czas czapka z daszkiem była kojarzona głównie z ubiorem sportowym lub letnimi stylizacjami. Obecnie czapka z daszkiem to pełnoprawny dodatek modowy na miarę beretu z daszkiem, dzięki któremu stworzysz niezwykle modne stylizacje!

 

Wybór czapki z daszkiem. Nie wszystkie czapki z daszkiem muszą być casual. Czapki te są dostępne w różnych kształtach oraz są wykonane z różnych materiałów, dlatego z pewnością odnajdziesz wśród nich coś dla siebie. W tym sezonie jesień-zima, marka Loewe postawiła na czapki skórzane, Kenzo – na czapki welurowe, a Maxa Mara – na czapki wykonane z dwóch rodzajów materiałów. Mimo, że czapka z daszkiem ma swoją osobliwą formę, także i ona może być dostosowana do konkretnego stylu. Czapka ta może być na przykład bardziej obszerna lub też wydłużona z przodu, niczym czapka marynarska.

 

Czapka z daszkiem w stylizacji rockowej. Czapka z daszkiem w eleganckiej stylizacji rockowej lub punkowej  powinna być koniecznie skórzana i czarna! Na pokazie Loewe nosi się ją lekko odchyloną do tyłu, dzięki czemu nie zakrywa ona całych włosów. W żadnym wypadku nie należy nakładać czapki ciasno na głowę. Jest to o tyle ważne, że dzięki temu nie tylko będziesz wyglądać stylowo, ale także Twoja skóra głowy będzie mogła swobodnie oddychać. Włosy powinny być raczej upięte. Możesz wykonać na przykład niskiego kucyka z tyłu lub na boku. Jeżeli masz klasyczną grzywkę lub długą grzywkę zaczesywaną na bok, nie chowaj jej przypadkiem pod swoją czapką.

 

Czapka z daszkiem w stylizacji marynarskiej. Niewątpliwie ten typ czapki jest najbardziej modny w tym sezonie. Przednia część tej czapki jest podwyższona, a jej fason bardzo szybko przyjął się wśród kobiet. Aby ją nosić, wcale nie musisz być wilkiem morskim. Wystarczy, że zastosujesz się do kilku wskazówek! Ten model sprawi, że Twoja stylizacja stanie się lekko buntownicza. Czapka ta najlepiej pasuje do osób o średnio długich lub krótkich włosach, które powinny być rozpuszczone. Włosy mogą być gładkie lub delikatnie falowane.

 

Czapka z daszkiem w szykownej stylizacji. Bordowa, welurowa czapka z daszkiem, którą wypatrzyliśmy na pokazie Kenzo sprawi, że będziesz wyglądać jak prawdziwa hrabina. Aby dodatkowo podkreślić wyraz tej stylizacji, wykonaj odpowiednio dobraną do niej fryzurę, taką jak udawany bob lub bardzo niski kok. Z racji odsłoniętego karku, wybieraj fryzury niskie i szykowne.

 

Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ