Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić czapkę na długich włosach?
Jak nosić czapkę na długich włosach?
Fryzura

Jak nosić czapkę na długich włosach?

Dział
Jej fryzura? Brązowe i proste włosy pod szeroką czapką. Taki model pozwala cebulkom i włosom oddychać. Musisz za wszelką cenę unikać naciągania na głowę czapki, by skóra głowy mogła oddychać i aby włosy nie były oklapnięte po jej zdjęciu. Ta nowoczesna fryzura dodaje również naszemu dzisiejszemu streetstylowi miejskiego charakteru. Aby fryzura pozostała nietknięta, a włosy się nie przetłuszczały i nie elektryzowały, należy codziennie nakładać na nie serum. Lakier również jest skuteczny.
 
Jej wygląd? Nowoczesny i kobiecy. Jej ubiór miesza kolory pastelowe z ciemniejszymi barwami. Co więcej, szare spodnie typu slim, półbuty na obcasie oraz torebka dodają jej ubiorowi dziewczęcego stylu. Do tego dobrała ona koszulę w kratę oraz kurtkę ze skóry, a także szeroką czapkę, która zapewnia jej ciepło, a nie ujmuje stylu.
 
Rada dnia: Podczas okresu zimowego, trzeba poddać się rytułałowi pielęgnacyjnemu, aby uniknąć tłustych włosów. Zaopatrz się w szampony dla przetłuszczających się włosów i wysuszonych końcówek, których używać będziesz na przemian z bardziej delikatnymi szamponami.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
 
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ