Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić czapkę i zachować swój styl?
Jak nosić czapkę i zachować swój styl?
Fryzura

Jak nosić czapkę i zachować swój styl?

Dział
Jego fryzura? Krótkie włosy z dłuższą grzywką, opadającą na czoło. Na co dzień, fryzura ta nie wymaga dużej pielęgnacji. Włosy są tak krótkie, że nie musi używać żelu, który utrwalałby włosy. Zimą, nasz dzisiejszy streetstyle rzadko odkrywa włosy, ponieważ jest za zimno! Toteż, żeby nie zaburzyć stylu, wybrał on taki model, który będzie adekwatny do jego wyglądu – ledwo wsunięta na głowę, podwinięta, ciemna czapka. Oto sposób na spędzenie okresu zimowego, pozostając w cieple, ale też zachowując styl.
 
Jego wygląd? W szykownym i miejskim stylu. Spodnie od garnituru, koszula oraz buty ze skóry to elementy, które są niezbędne, gdy idziesz do pracy każdego dnia. W związku z niskimi temperaturami, nasz dzisiejszy streetstyle założył szary szal z wełny oraz płaszcz typu bombka. Jego luźny styl, w którym ubiera się do pracy, wysublimowany jest dzięki parze okularów przeciwsłonecznych oraz czapce.
 
Rada dnia: Kiedy nosimy czapkę, niepozwalającą skórze głowy oddychać, nasze włosy szybko się przetłuszczają. Weź przykład z naszego dzisiejszego streetstyle’u, który wybrał model czapki, pozwalający włosom oddychać. Jeżeli, mimo to, twoje włosy łatwo się przetłuszczają, użyj szamponu Control Therapy lub suchego szamponu!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ