Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić beret z daszkiem?
Jak nosić beret z daszkiem?
Jak nosić beret z daszkiem?
Trendy i styl

Jak nosić beret z daszkiem?

Dział
Czapka jest jednym z podstawowych dodatków, dzięki którym możesz zachować ciepło głowy. Jednak nie tylko ona może Wam zapewnić komfort i styl. Beret z daszkiem, pod warunkiem, że będzie wykonany z odpowiednich materiałów, także może Ci posłużyć jako nakrycie głowy. Odkryjcie go razem z nami.
 
Historia beretu z daszkiem. Beret z daszkiem jest poprzednikiem czapki z daszkiem. Wyróżnia go jednak jego obszerna górna część oraz krótki daszek. Jest bardziej elastyczny niż czapka z daszkiem, przez co staje się bardziej stylowy i kobiecy. Nazwa tego niezwykle paryskiego nakrycia głowy w języku francuskim, tj. „gavroche” pochodzi od imienia jednego z bohaterów powieści „Nędznicy” Victora Hugo. Do konfekcji beret z daszkiem wszedł więc już w XIX wieku.
 
Powrót beretu z daszkiem. Czapka typu beret z daszkiem przechodziła wzloty i upadki. W niektórych okresach była uwielbiana przez kobiety, w innych szczególnie upodobali sobie ją mężczyźni. Choć nigdy nie zniknęła definitywnie, nie zawsze znajdowała się w centrum trendów. Beret z daszkiem powraca często jako symbol stylu ulicznego oraz stylu bohemy. Co więcej, występuje w różnych kolorach i może być wykonany z różnych rodzajów materiałów.
 
Wybór własnego beretu z daszkiem. Na zimę wybieraj modele wykonane z ciepłych materiałów. Nie ma mowy o tym, byś marzła za cenę stylowego wyglądu. Postaw więc na berety z daszkiem wykonane ze skóry, futra, tweedu lub wełny. Przy czym, powinnaś wybierać raczej berety wełniane, które są obecnie w samym centrum trendów. Jeżeli chodzi o kolory, wybieraj berety z daszkiem utrzymane w stonowanych kolorach, dzięki którym staniesz się prawdziwą fashionistką. Modele w kolorach: czarnym, szarym, bordowym lub brązowym będą idealne do stylizacji jesiennej.
 
Noszenie beretu z daszkiem. Beret z daszkiem może być noszony zarówno na włosach krótkich, półdługich, jak i długich. Nakłada się go na głowę w taki sposób, by nie przysłaniał Twojej ślicznej twarzy. Fashionistki noszą go często przechylonego w bok lub odchylonego do tyłu. Beret z daszkiem najlepiej jest nosić na włosach rozpuszczonych, lekko rozczochranych w stylu artysty bohemy. Aby uzyskać efekt fryzury utrzymanej w artystycznym nieładzie, możesz lekko ugniatać włosy przy użyciu pianki.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ