Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nosić beret latem?
Jak nosić beret latem?
Jak nosić beret latem?
Trendy i styl

Jak nosić beret latem?

Dział
Tego lata powraca moda na beret, który traci swój podstarzały charakter. Obecny na wybiegach i najmodniejszych głowach, doda francuskiego akcentu i aspektu vintage wszystkim twoim stylizacjom.
 
Beret w wersji lato 2013. Już od kilku lat beret nieśmiało próbuje wrócić do modowych łask, ale dopiero tego lata fashionistki znalazły dla niego miejsce w swoich stylizacjach, podobnie jak dla słomkowego kapelusza czy sportowej czapki z daszkiem. Beret, wykonany z filcu, w czarnym lub bardziej krzykliwym kolorze, możesz nosić o każdej porze dnia, aby nadać swojemu lookowi styl letniej bohemy.
 
Jak latem nosić beret? Latem jak wiadomo temperatury są wysokie. Niepotrzebne są wam zatem dodatki, przez które skóra głowy nie będzie mogła oddychać, a wam będzie gorąco. Dobrze się składa, bo elastyczność beretu pozwala mu dostosować się do tych kryteriów. Założony na bok głowy, zapewni twojej stylizacji modny efekt. To nakrycie głowy nie powinno w żadnym razie być zakładane głęboko na głowę, jeśli nie chcesz, by twoje włosy były zduszone i oklapnięte.
 
Do jakiej fryzury? Aby nie było ci za gorąco i abyś nie miała wyglądu zbyt « preppy », zwiąż włosy tworząc jedną z modnych tego lata fryzur. Warkocz na boku przeciwnym do tego, na którym nosisz beret lub zmierzwiony kok są jednymi z najlepszych opcji, aby połączenie fryzury i beretu wyglądało lekko. Tego lata, beret jest dodatkiem, którego nie można pominąć, ponieważ dodaje wam figlarnego akcentu w stylu bohemy, który jest wyjątkowo modny w tym sezonie.
 
© Pixelformula / Pokaz Ralph Lauren prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ