Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

świetlisty blond
Fryzura

Jak nosić świetlisty blond?

Dział

Nasza dzisiejsza modelka przyciąga uwagę bezbłędnym wyglądem. Jej błyszcząca fryzura promienieje pełnią życia, a sposób ubierania się jest nie do przebicia. Opisujemy więc wszystko, żeby ułatwić ci skopiowanie całości.

Kolor włosów ultra świetlisty

Nasza streetstyle wie doskonale jak dbać o włosy koloru blond, długie i gęste, upiększone dodatkową lekkim wycieniowaniem. Przedziałek na boku zwiększa objętość fryzury. Jednakże to kolor włosów przyciąga całą uwagę. Świetlisty blond został uzyskany dzięki zastosowaniu balejażu w kolorze blond [Wszystko na temat balejażu w kolorze blond: technika, utrzymanie...]. Ta koloryzacja to strzał w dziesiątkę: wychwytuje idealnie światło, oświetla bladą cerę i doskonale pasuje do niebieskich oczu.

blond
blond

Trendy kobiecy look

Biorąc pod uwagę wygląd naszej streetstyle, jest ona prawdziwą fashionistką. Nosi ona sukienkę przed kolano ze wzorem skóry leoparda: jest to królująca część całego ubioru, nadająca mu charakteru, ale również odrobiny elegancji. Cienka talia została zaznaczona za pomocą grubego paska, który pięknie podkreśla smukłą sylwetkę. Długa, czarna i dopasowana w talii marynarka wspaniale uzupełnia całość stylizacji, dodając jej nowoczesności i wyrafinowania. Dodatki są zdecydowanie skromne. Nasza streetstyle wybrała klasyczną dwukolorową torebkę na ramie, do tego dobrała czarny szalik i buty na wysokim obcasie w tym samym kolorze.

akcesoria
akcesoria

Nasza rada

Chcesz mieć taki piękny rozświetlający kolor jak nasza streetstyle? Przede wszystkim musisz o niego dbać zarówno w domu, jak i w salonie. Dopieść włosy w domu, stosując rytuał Color Therapy [Rytuał Color Therapy]. Zawiera on szampon Intensywny Kolor, maskę Głęboki Kolor i mleczko bez spłukiwania Wyjątkowy Kolor [Używam Color Therapy w domu]. Najważniejsze jest jednak regularne umawianie się na wizyty u fryzjera, który poprawi kolor włosów u nasady.

buty
buty
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ