Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kręcone włosy
Kręcone włosy
Kręcone włosy
Streetstyle

Jak nosić kręcone włosy?

Dział

Redakcja włożyła dużo serca w stworzenie wyglądu naszego dzisiejszego streetstyle. Fryzura nowoczesna, a zarazem elegancka doskonale podkreśla charakter. Cały wygląd jest wynikiem umiejętnie połączonych obowiązujących obecnie trendów.

Włosy krótkie i kręcone


Nasz streetstyle nosi fryzurę wycieniowaną, co podkreśla jego kręcone włosy. Wygolone boki odciążają masę włosów i odsłaniają twarz. Loki są ładnie zarysowane dzięki pozostawieniu odpowiedniej długości włosów z tyłu głowy. Ruch loków został uchwycony za pomocą niewielkiej ilości żelu. Fryzura nie ma przedziałka. Nasz streetstyle ma włosy, ciemnobrązowe, ale w pełni akceptuje pojawienie się swoich pierwszych siwych włosów. [Mężczyzna: jaka koloryzacja na pokrycie siwych włosów]. Ten kolor soli z pieprzem przyczynia się znacznie do uroku mężczyzny.

Najnowsze trendy !
Najnowsze trendy !

Najnowszy trend

Nasz streetstyle jest pasjonatem mody i doskonale zna wszystkie must-have tego sezonu. Dlatego nic w jego wyglądzie nie jest przypadkowe. Jest perfekcyjny w swoim ubiorze: nosi spodnie z lekkiego materiału w kolorze niebieskim i w odcieniach bieli. Połączył je z białą koszulą zapinaną pod szyję, co sprawia, że cały wygląd nabiera cech stylu preppy [Styl preppy]. Całość uzupełnia marynarka w kolorze granatowym.

akcesoria
akcesoria

Dodatki

Nasz streetstyle doskonale dobrał akcesoria. Postawił na granatową torbę na ramię, która jest jednym z najbardziej pożądanych dodatków w tym roku. Tenisówki w kolorze biało niebieskim doskonale łączą się ze spodniami. Okulary w rozmiarze oversize podkreślają całość stylizacji, a złoty zegarek nadaje jej dodatkowo elegancji.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ