Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak naprawić zniszczone włosy?
Jak naprawić zniszczone włosy?
Pielęgnacja

Jak naprawić zniszczone włosy?

Dział
Włosy mniej sprężyste, z rozdwojonymi końcówkami i łamliwe na długości... Nie ma wątpliwości - twoje włosy są zniszczone. Nie trać jednak nadziei. Istnieją rozwiązania, które pomogą ci naprawić twoje zniszczone włosy i przywrócić im życie.
 
Jeśli twoje włosy są bardzo zniszczone, istnieje tylko jedno rozwiązanie: odwiedź swojego fryzjera. "Twój fryzjer dobierze odpowiednią kurację do twojego problemu, taką, której nie mogłabyś sobie zapewnić w domu. Poproś go o rady dotyczące pielęgnacji twoich włosów. Na pewno będzie wiedział jakie produkty ci polecić i jak powinnaś ich używać".
 
Przestań myć swoje włosy codziennie. "Wiele kobiet myje włosy codziennie. Jest to zdecydowanie za często. Myj włosy jedynie 2-3 razy w ciągu tygodnia. Używaj produktów pielęgnacyjnych na bazie keratyny, aby głęboko odżywić włosy i przywrócić im blask. Postaw również na maski do włosów dostosowane do natury twojego włosia. Nie kładź tych produktów na włosy przy skórze głowy, aby ich nie obciążać, tym bardziej, że włosy przy głowie rzadko są uszkodzone. Skoncentruj się na włosach od połowy ich długości i końcówkach".
 
Jeśli twoje włosy są rozdwojone, najlepiej jest je obciąć. "Rozdwojone włosy są nie do naprawienia. Niegdyś się je paliło, ale dziś wystarczy udać się do fryzjera, aby pozbyć się rozdwajających się końcówek".
 
Nasza rada: Idealnym rozwiązaniem dla włosów zniszczonych i uwrażliwionych jest protokół Keratin Therapy od Jean Louis David. Wasze włosy zostaną wzmocnione, a ich łuski staną się idealnie gładkie.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ