Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pielęgnacja
Pielęgnacja
Pielęgnacja
Pielęgnacja

Jak należy dbać o przybory fryzjerskie?

Dział

W kwestii higieny, najważniejsze jest regularne czyszczenie przyborów używanych do czesania, czy układania włosów. Niech to się stanie twoim nawykiem, dzięki któremu zachowasz swoje przybory na dłuższy okres. Oto porady naszego eksperta.
Codziennie tracisz ok. 50 włosów i wiele z nich pozostaje na przyborach. Dodatkowo należy wspomnieć o kurzu i pozostałościach po produktach stylizujących, które również się na nich zbierają. Dbaj więc o swój sprzęt zachowując nienaganną higienę: tym sposobem zagwarantujesz sobie jego trwałość na długi czas.


Jak dbać o przybory?

Czyść szczotkę - wybieranie szczotki płaskiej do włosów średnio co2 tygodnie. Można do tego użyć szamponu lub mydła. Następnie spłucz szczotkę czystą wodą i pozostaw ją do wysuszenia. Wykorzystaj ten czas, aby umyć grzebienie. Na koniec, przed każdym czesaniem, usuń wszystkie włosy znajdujące się pomiędzy włosiem czy kolcami szczotki za pomocą cienkiego grzebyka.


Prostownica - poprawne użytkowanie prostownicy nie jest wyjątkiem od reguły. „Raz na miesiąc umyj płytki prostownicy alkoholem, chusteczkami nawilżającymi lub środkiem do szyb. W ten sposób usuniesz wszystkie odpady, które przykleiły się do płytek. Przede wszystkim, nie wolno prostownicy myć wodą, gdyż można ją zniszczyć. Przeczyść również [Jak dobrze wybrać suszarkę] od czasu do czasu tylną siateczkę suszarki grzebykiem. Włosy i kurz lubią się zbierać poziomie tym miejscu.


Utrzymywanie czystości przyborów w salonie Jean Louis David
We wszystkich salonach fryzjerskich przybory przed użyciem wkładane są do urządzenia sterylizującego z promieniami ultrafioletowymi. Neony są bakteriobójcze i zabijają wszystkiebakterie. Ponadto, przed przystąpieniem do pracy z klientami, fryzjerzy czyszczą systematycznie akcesoria za pomocą chusteczek dezynfekujących. Zaleca się również używanie jednorazowych pelerynek przy czesaniu.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ