Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak nadać ruchu włosom z efektem wet look?
Jak nadać ruchu włosom z efektem wet look?
Fryzura

Jak nadać ruchu włosom z efektem wet look?

Dział
Wydaje się, że w przypadku większości fryzur z efektem wet look, włosy są pozbawione ruchu. Czy jest to wina produktu utrwalającego? Czy taka jest teraz moda? Co zrobić, jesli chcesz, aby twoje włosy w stylu wet look były w ruchu? Posłuchaj rad ekspertów.
 
Produkty, używane do fryzur w stylu wet look sprawiają, że długo się one trzymają. "Najczęściej wybierany jest żel. Co więcej, nadaje on im połysku i dzięki niemu włosy wyglądają, jakby były mokre”.
 
Niektóre "tłuste" produkty nadają włosom połysku, ale niekoniecznie utrwalają fryzurę. "Jest to między innymi wosk czy serum. Stosując je, włosy nie będą wyglądały na sklejone, ale na błyszczące. Trzeba to zaakceptować! Dlatego też rzadko są one stosowane w przypadku efektu wet look".
 
Bardzo często trudno jest określić, w jakim stopniu utrwalić włosy lub nadać im ruchu. "Albo nadajemy im połysku, albo je utrwalamy. Musisz wiedzieć, co dla ciebie stanowi priorytet. Powinnaś zachować równowagę. Zapamiętaj jednak, że możesz nadać ruchu włosom z efektem wet look".
 
Nasza rada: Włosy wet look niekoniecznie muszą być proste i dobrze utrwalone. "Przede wszystkim, muszą się lśnić! Jeśli chcesz zachować efekt wet look na włosach przez cały dzień, zaopatrz się w produkt, który nadaja im połysku".
 
© Pixelformula / Pokaz Paul & Joe prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ