Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

JLD
JLD
JLD
Pielęgnacja

Jaką maskę dobrać w zależności od rodzaju włosów ?

Dział

Maska jest nieunikniona, jeżeli chcesz zastosować odpowiednią rutynę pielęgnacyjną włosów. To jedyny produkt pozwalający dogłębnie nawilżyć włosy. Naucz się poprawnie ją dobierać: powinna mieć maksimum skuteczności, zachowując włosy w dobrej kondycji zdrowotnej.


Maska regenerująca do włosów suchych


Twój cel : Nawilżenie włókna włosowego, żeby odzyskał ono połysk i lekkość.

Produkt, którego potrzebujesz:maska Odbudowa i Blask z gamy Oil Therapy. Jej formuła to mieszanina 3 szlachetnych olejków (arganowy, jojoba i palma daktylowa). Preparat został stworzony, żeby nawilżyć włosy, nie obciążając ich przy tym. Przez długie tygodnie włosy pozostaną więc lśniące, odporne i będą pięknie odbijać światło.

Maska wzmacniająca do włosów kruchych lub łamiących się


Twój cel: Odbudowanie włókna włosowego wypełniając uszkodzone łuski.


Produkt, którego potrzebujesz: Maska Nawilżenie i Lekkość z gamy Keratin Therapy [Protokół Keratin Therapy]. Ten preparat wysoko-proteinowy i bogaty w keratynę naprawia włókno włosowe, odbudowując je. Włosy będą więc wzmocnione, nawilżone i ochronione przed czynnikami z zewnątrz. Staną się także lekkie i łagodne w dotyku.

Maska multiwitaminowa do włosów farbowanych


Twój cel : Ożywienie pigmentów twojej koloryzacji z zachowaniem witalności włosów.


Produkt, którego potrzebujesz: Maska Głęboki Kolor z gamy Color Therapy [Testowałam Color Therapy w domu]. Dzięki swojej ekskluzywnej formule Color Stay Complex utrwala ona koloryzację w sercu włókna włosowego i przedłuża jego blask. Bogata w masło arganowe i witaminy nawilża również włosy, dzięki czemu stają się lekkie i lśniące.

Maska wygładzająca dla uzależnionych od prostownicy


Twój cel : Ułatwienie prostowania, zmiękczenie włosów i wyeliminowanie efektu puszenia się.


Produkt, którego potrzebujesz : Maska Wygładzenie i Kontrola [Zoom na maskę Wygładzenie i Kontrola] z gamy Liss Therapy. Jej zaleta? Prostuje ona łuski łodygi włosa w celu ułatwienia modelowania. Dzięki swojej unikalnej formule bazującej na proteinach jedwabiu i oleju z nasion bawełny sprawia, że włosy stają się gładkie jak jedwab i gęste, a problem puszenia zanika.

Wielofunkcyjna maska dla tych, co narzekają na brak czasu.


Twój cel : Maksymalna pielęgnacja włosów w sposób szybki i skuteczny.


Produkt, którego potrzebujesz : Maska 10 w 1 [Testowałam Maskę 10 w 1 Express Therapy de Jean Louis David] z gamy Express Therapy. Ten preparat ma wszystko, żeby się przypodobać osobom ciągle się spieszącym: odbudowuje, nawilża, ułatwia rozczesywanie i chroni włosy przed czynnikami zewnętrznymi. A wszystko to dzieje się w kilka minut po nałożeniu maski na wilgotne włosy. Wszystko po to, żeby ułatwić życie.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ