Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak idealnie wyprostować włosy?
Jak idealnie wyprostować włosy?
Fryzura

Jak idealnie wyprostować włosy?

Dział
Aby uzyskać idealnie proste włosy nie uciekając się przy tym do metody prostowania brazylijskiego, czasami nie wystarczą jedynie szczotka i suszarka. Szczególnie w przypadku włosów lokowanych lub kręconych. Jeżeli chcesz, by Twoje marzenie stało się rzeczywistością, zastosuj się do porad naszych ekspertów, którzy wskażą Ci, jak osiągnąć efekt idealnie prostych włosów.
 
Nie musisz koniecznie myć swoich włosów poprzedniego dnia, ale upewnij się, że są one idealnie suche, zanim użyjesz prostownicy. W tym konkretnym przypadku, to właśnie prostownica okaże się nieocenioną pomocą. Nie ma mowy o jej użyciu na mokrych włosach, gdyż mogłabyś tym samym zniszczyć włókna włosów. “Włosy powinny więc być wysuszone przed użyciem prostownicy. Aby dodatkowo sobie pomóc, spryskaj je termo-sprayem do prostowania włosów, który również ochroni włosy przed ciepłem z prostownicy.”Aby zmaksymalizować skuteczność działania produktu, spryskaj nim włosy kosmyk po kosmyku."
 
Przyszedł moment na praktykę użycia prostownicy. Podłącz ją i zaczekaj aż osiągnie pożądaną temperaturę. Następnie, prostuj nią włosy kosmyk po kosmyku. “Umieść kosmyk włosów pomiędzy płytkami ceramicznymi swojej prostownicy, zaciśnij ją i przeciągnij od nasady włosów w kierunku końcówek. Nie zatrzymuj prostownicy zbyt długo w tym samym miejscu, aby nie uszkodzić włosów, jednak rób to w ten sposób, aby jedno przeciągnięcie wystarczyło!” Powtórz tę czynność na całej głowie, nie zapominając o włosach z tyłu.
 
Kiedy Twoje włosy będą już idealnie proste, powinnaś zrobić wszystko, by efekt był długotrwały. “Spryskaj swoją szczotkę lub grzebień lakierem utrwalającym i czesz się w ten sposób. Jest to najlepsze rozwiązanie, aby utrzymać naturalny efekt prostych włosów. Nie wahaj się też spryskać lakierem całej fryzury trzymając go w odpowiedniej odległości od głowy, aby uniknąć efektu sztywnych włosów.
 
Nasza rada: Deszcz, wilgoć lub pot w ciągu dnia mogą niestety zniweczyć efekt Twoich idealnie wyprostowanych włosów... Aby przygotować się na wszelką ewentualność, zainwestuj w prostownicę w wersji mini, którą będzie trzymać w swojej torebce lub gdzieś pod ręką w biurze, aby skorygować ewentualne niedoskonałości!
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ