Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak idealnie pielęgnować Kontrast
Jak idealnie pielęgnować Kontrast
Jak idealnie pielęgnować Kontrast
Pielęgnacja

Jak idealnie pielęgnować Kontrast?

Dział
Kontrast jest ekskluzywną techniką w salonach Jean Louis David, dzięki ktorej twoje włosy będą pełne połysku, jak latem, po wypoczynku na słońcu! Posłuchaj rad naszego eksperta i odkryj, jak ją zrobić i pielęgnować.
 
Kontrast zarezerwowany jest dla jasnych włosów. "Jest to koloryzacja, która rozjaśnia włosy za pomocą koloru blond. Powinnaś ją zrobić na jasnym lub średnim kolorze, by mieć gwarancję optymalnego rezultatu. Twój fryzjer pofarbuje włosy maksymalnie o 5 tonów poniżej twojego naturalnego koloru, by otrzymać wymarzony blond. Nie możesz więc go uzyskać na ciemnych włosach".
 
Chcesz zrobić Kontrast? Nie bój się go spersonalizować z pomocą twojego fryzjera! "Technikę tę można dostosować do swoich potrzeb. Sama zdecyduj, w którym miejscu ma się kończyć rozjaśnienie, ponieważ jest ono stopniowe – zakończ je wcześniej, by otrzymać jasny brąz lub poczekaj, aż otrzymasz miodowy kolor lub modny tej wiosny platynowy blond. Pasuje on do każdej fryzury, a rezultat jest piękny i widoczny".
 
Nasza rada. Po zrobieniu Kontrastu, składaj wizyty u fryzjera 3-4 razy w miesiącu, by zrobić poprawki. W między czasie, pielęgnuj włosy produktami przystosowanymi do włosów wrażliwych, np. szamponem Color Therapy. Nasza rada: raz w miesiącu, myj włosy szamponem Energia i Blask gamy Silver Therapy. Niebieskie pigmenty sprawią, że twój blond nie będzie żółknąć i będzie pełen połysku przez długie miesiące.
 
© PixelFormula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ