Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

1 randka
1 randka
1 randka
Nowości

Jaką fryzurę wybrać na pierwszą randkę?

Dział

Mówi się, że pierwsze wrażenie jest najczęściej najlepsze... Na swoją pierwszą randkę, nie możesz więc nic pozostawić przypadkowi. Poznaj nasze rady jak oczarować przyszłego ukochanego swoim wyglądem już od pierwszego spojrzenia.

Pierwsze spotkanie : komfort przede wszystkim !


Oczywiście, że pierwsze spotkanie jest z reguły wytworne, więc to świetna okazja do odważenia się na bycie bardziej zmysłową niż zwykle. Ale wybierając styl, pamiętaj, że twój wygląd musi ci odpowiadać w 100%. Po pierwsze, ukrywanie swojego prawdziwego ja za zniekształconym wizerunkiem do niczego nie służy. A dodatkowo, spowoduje to większy stres przed spotkaniem. Ważne jest więc, żebyś czuła się swobodnie ze swoim wyglądem, zwłaszcza jeżeli chodzi o fryzurę i makijaż.


Zdecyduj się na włosy rozpuszczone, jeżeli chcesz wyglądać seksi i na luzie


Dodaj swoim włosom powiewu wolności, zostawiając je rozpuszczone. Dzięki temu zyskasz na naturalnym wyglądzie, nie tracąc przy tym na elegancji. Według twojego humoru danego dnia: wyprostuj całkowicie włosy za pomocą prostownicy [Jak prastować włosy za pomocą prostownicy?]. Możesz także wybrać fryzurę wavy tworząc zwiewne i miękkie fale za pomocą lokówki. Albo jeszcze, pobaw się stylem glamour decydując się na loki angielskie prosto z czerwonego dywanu w Hoollywood [Jak wykonać angielskie loki z pokazu u Diane Von Furstenberg?].


Nasza rada. Jak tylko się uczeszesz, spryskaj włosy Shine Spray na całej długości. To doda włosom połyku, ubierając je dodatkowo w delikatny zapach na długie godziny [Mój spray do włosów, który zawsze ładnie pachnie!].

Pomyśl o włosach upiętych w stylu femme fatale !


Nie ważne, czy wybierzesz nisko upiętego koka, warkoczyki plecione przy skórze głowy, koński ogon, czy pół kucyk w stylu bohemy [Pół kucyk w stylu bohemy].... wszystkie te upięcia skupiają uwagę na twojej twarzy. Nie zapomnij wygładzić włosów u nasady, nakładając na nie niewielką ilość Desing Gel. Tym samym sposobem, rozjaśnisz swój makijaż.
Nasza rada. Wybierz raczej dyskretny makijaż, który podkreśli twoje naturalne piękno. Dodatkowo, musisz pamiętać o tym, że należy albo podkreślić spojrzenie, albo usta, żeby zachować równowagę i elegancję.

rozpuszczone
rozpuszczone
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ