Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak dodać szyku wysoko upiętemu kokowi
Jak dodać szyku wysoko upiętemu kokowi
Jak dodać szyku wysoko upiętemu kokowi
Fryzura

Jak dodać szyku wysoko upiętemu kokowi

Dział
Głowy wielu fashionistek w tym sezonie zdominuje wysoko upięty kok – jeden z głównych trendów tego lata! Kok ten z reguły noszony jest w artystycznej stylizacji z kilkoma zmierzwionymi kosmykami włosów. Jednakże, wysoko upięty kok może być równie dobrze wykorzystany jako podstawa do stworzenia eleganckiej fryzury. Wystarczy tylko wiedzieć, jak dodać mu szyku.
 
Dla kogo? To idealna fryzura dla tych wszystkich z was, które chcą podkreślić swoje rysy i optycznie wydłużyć twarz. Szykowna wersja wysoko upiętego koka pasuje na każdą okazję: na wieczorne wyjście, do pracy lub na wesele. Jednym słowem można go dostosować do różnych okoliczności. Chcąc dodać szyku i elegancji swojemu kokowi, powinnaś go spiąć na czubku głowy. O ile fryzura ta w wersji casualowej może być wzbogacona o swobodne, zmierzwione kosmyki, nadające jej nieformalny charakter, o tyle w szykownej wersji, kok powinien być bardziej surowy.
 
Jak dodać szyku wysoko upiętemu kokowi. Będziesz musiała zapomnieć o zawadiackim stylu wysoko upiętego koka! Jeżeli chcesz, aby nabrał on szyku i powabu, powinnaś go dopracować i sprawić, by wyglądał schludnie. Chcąc nadać fryzurze objętość i uniknąć efektu oklapniętych włosów, natapiruj je. Z kolei, aby zwiększyć objętość samego koka, nie wahaj się użyć wypełniacza do koka. Przełóż kucyka przez wypełniacz, a następnie delikatnie natapiruj włosy, aby nabrały odpowiedniej tekstury. Postaraj się zakryć wypełniacz włosami tak, by nie był on widoczny. Jeżeli z koka wystają wciąż pojedyncze włosy, upnij je za pomocą kokówek. Wepnij kokówki w koka w możliwie dyskretny sposób, chowając je we włosach. Następnie utrwal wszystko lakierem.
 
© Pixelformula / Pokaz Oscar de la Renta prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2011 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ