Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.
 
Pierwszym rozwiązaniem jest pianka. "Nałóż ją u nasady na mokre włosy, a następnie wysusz je. To właśnie w tym miejscu brakuje im puszystości - nie na długości".
 
Lakier także może być opcją. "Wybierz Fix Ultime lub Fix Spray w zależności od tego, jak długo twój tapir ma się trzymać. Najlepiej natapiruj włosy, a następnie zrób efekt wavy. Dzięki temu nie zniszczysz loków".
 
Produktu Beach Spray powinnaś użyć po to, by uzyskać efekt wavy, a nie dodać włosom objętości. "Nakłada się go tylko na włosy na długości oraz końcówki. By włosy u nasady były bardziej puszyste, powinnaś je układać w inny sposób. Czesz fryzurę na mokrych lub wilgotnych włosach. Dzięki temu zachowają one ruch".
 
Stosuj produkty z rozwagą. "Niektóre kobiety skarżą się czasem, że produkty przetłuszczają ich włosy. Oznacza to, że zostały one źle dobrane lub nałożone. Naprawdę należy używać ich w małej ilości.
 
Nasza rada: Na co dzień, jeśli chcesz dodać włosom objętości, zaopatrz się w produkty z gamy Volume Therapy. Zacieśniają ona włókna włosów i odżywiają je.
 
© Pixelformula / Pokaz Aigner prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Kolorowe pasemka we włosach
Fryzura
Kolorowe pasemka we włosach

W zeszłym sezonie prawdziwą furorę zrobiły włosy w kolorze różowego lub turkusowo-błękitnego fluo, które nadawały ton stylizacjom. Obecnie, włosy w stylu flashy są ciągle w modzie, jednak występują...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Niezbędne w tym sezonie