Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak dodać kręconym włosom wyrafinowania?
Jak dodać kręconym włosom wyrafinowania?
Eksperci

Jak dodać kręconym włosom wyrafinowania?

Dział
Kobiety, których włosy naturalnie się kręca, skarżą się często na brzydką formę loków oraz suche końcówki. Możesz być pewna, że istnieje sposób na utrzymanie włosów w pełnej formie i na to, by loki zachowały idealny kształt. Zoom na rady profesjonalistów w zakresie wysublimowanych kręconych włosów!
 
Istnieje wiele powodów, z powodu których ciężko jest nadać kręconym włosom idealną formę. "Ciężko jest nadać lokom formę, gdy włosy są suche lub kędzierzawe, a kiedy je suszysz, łamią się. Albo problem wynika z faktu, że nie potrafisz ich dobrze suszyć, albo nie używasz odpowiedniego produktu, by loki powostały prezentowały się w całej okazałości".
 
Idealne loki robi się od momentu umycia głowy szamponem. "Zaopatrz się w produkty dla włosów suchych, w szampon czy też w odżywkę. Takie produkty bezpośrednio reagują na naturę twoich włosów i nawilżają je, byś mogła je bez problemu rozczesywać".
 
Jak tylko rozczeszesz włosy, musisz znaleźć odpowiedni produkt modelujący. "U Jean Louis David, najbardziej odpowiednim produktem jest Perfect Curls. Zaraz po wysuszeniu włosów, nakłada się go na ich długości oraz na końcówki. Poza tym, musisz być uważna w momencie suszenia. Aby twoje loki były idealnie uformowane, zacznij od czesania włosów od ich nasady i zakończ na końcówkach. Nałóż serum tak, by były nawilżone, ale nie rozmierzwione. Pamiętaj, że zrobienie ładnych loków zajmuje trochę czasu!"
 
Nasza rada: Konieczność codziennego nakładania produktów pielęgnacyjnych na włosy zależy od ich jakości. Niemniej jednak, jeśli są one bardzo suche, regularnie nakładaj maskę.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ