Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak dodać cienkim włosom wysublimowania?
Jak dodać cienkim włosom wysublimowania?
Jak dodać cienkim włosom wysublimowania?
Pielęgnacja

Jak dodać cienkim włosom wysublimowania?

Dział
Nie musisz uważać cienkich włosów za swojego wroga. Nawet, jeżeli przy niektórych typach cienkich włosów możesz spędzić trudne chwile, nie myśl, że nic nie da się z nimi zrobić. Wystarczy, że poznasz kilka sztuczek profesjonalistów, które pomogą ci je uszlachetnić.
 
Włosy cienkie są z natury delikatne. Aby ich dodatkowo nie nadwyrężyć, należy dbać o nie w sposób szczególny, pamiętając o dobrych nawykach, odpowiednich fryzurach i dostosowanych dla nich produktach. „Wszystko zaczyna się od odpowiednich fryzur. Kiedy mamy cienkie włosy zaleca się pełne fryzury, o kwadratowej bazie. Cieniowanie możesz wziąć pod uwagę jedynie wtedy, gdy włosy są naprawdę cienkie lub długie. W przeciwnym wypadku, mogą one wyglądać jak ogon szczura!”
 
Jeżeli chodzi o pielęgnację, pamiętaj o szamponach, maseczkach czy też sprayach zwiększających objętość. „Dodadzą nowej energii twoim włosom, dodając włóknom włosa objętości.  Ponadto, dzięki właściwościom tonizującym tych produktów, łatwiej będzie uczesać włosy.”
 
Inną techniczną sztuczką jest farbowanie. Wbrew powszechnemu przekonaniu, zmiana koloru lub pasemka, nie osłabią dodatkowo twoich włosów (chyba, że z nimi przesadzisz). „Farbowanie może nadać włosom więcej masy i objętości. Farba pomaga napiąć włókna włosa i dodać im objętości na niektórych partiach.”
 
Tapirowanie włosów jest również dobrym rozwiązaniem, pod warunkiem, że masz co tapirować. Jeżeli twoje włosy są zbyt cienkie, ciężko będzie je utapirować, a jeszcze ciężej utrzymać ten efekt. „W innych przypadkach, tapirowanie jest doskonałym rozwiązaniem. Pozwoli ci ono zwiększyć objętość włosów, jak również zwiększy możliwości stylizacji.” Jeżeli masz bowiem cienkie włosy, ale jest ich dużo, nie będziesz miała żadnych problemów, aby stworzyć swoją wymarzoną fryzurę.
 
Nasza rada: Jeżeli twoje włosy mają już pewną objętość, przedłużenia mogą również być dobrym rozwiązaniem. Dodadzą one twoim włosom gęstości.
 
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ