Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak dobrze zadbać o Twoje przedłużenia
Jak dobrze zadbać o Twoje przedłużenia
Eksperci

Jak dobrze zadbać o Twoje przedłużenia

Dział
Przedłużenia włosów pozwalają zwiększyć objętość włosów w kilka godzin! Jest to idealna technika dla tych, które chcą szybko zmienić swój wygląd. Aby zoptymalizować czas ich posiadania, stosuj się do rad profesjonalistów.
 
Przedłużenia, które zakładamy w salonach Jean Louis David, mogą być utrzymane przez 3 miesiące, pod warunkiem ich odpowiedniej pielęgnacji. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że utrzymują się one na włosach za pomocą zaczepów, nie uszkadzają zatem w żaden sposób włókna włosa. „Ważne jest, żeby do mycia i pielęgnacji włosów przedłużonych nie używać produktów zawierających silikon. Może on bowiem sprawić, że się zsuną.” Unikaj również ich codziennego mycia, dwa – trzy razy w tygodniu w zupełności wystarczą.
 
Jednocześnie, aby je uczesać, możesz używać wszystkich rodzajów produktów do stylizacji, co pozwala Tobie na swobodne czerpanie przyjemności zmiany fryzury: prostowanie, kręcenie i utrwalanie. „Należy jednak unikać brushingu, który może zsunąć przedłużenia i wybierać raczej prostownicę lub lokówkę, która pozwoli nadać Twoim włosom efekt falowania.”
 
Aby rozczesać włosy, wybieraj raczej szczotki, niż grzebienie. „Wybierz model z gumową poduszką, który również pozwala uniknąć zsunięcia przedłużeń.”
 
Nasza rada: Wieczorem, przed pójściem spać, zwiąż swoje włosy po to, by nie pozwolić im się skołtunić. Ułatwi Ci to ich rozczesywanie następnego dnia rano. Powinnaś o tym również pamiętać przed kąpielą w morzu lub na basenie.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ