Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak dobrze wybrać swój salon fryzjerski
Jak dobrze wybrać swój salon fryzjerski

Jak dobrze wybrać swój salon fryzjerski

Nikt nie jest gotowy powierzyć swoje włosy pierwszemu napotkanemu fryzjerowi. Rzadko kiedy traktujemy ich ścięcie lub farbowanie jak coś banalnego. Najważniejsze jest zaufanie i zrozumienie. Oto kilka znaków, na podstawie których możesz rozpoznać dobry salon fryzjerski. 
 
Najważniejszą cechą fryzjera są jego umiejętności techniczne. Fryzjer, który obcina ci włosy krócej, niż o to prosisz lub któremu nie udaje się farbowanie, jest oczywiście złym fryzjerem. „Jest to dzisiaj rzadkie, ale ciągle może się zdarzyć. Powinnaś zatem wybierać znane marki, które dysponują siecią franczyzobiorców. Będziesz wtedy pewna, że trafisz na kompetentnych fryzjerów, których obowiązują reguły marki.”
 
Inną niezbędną cechą fryzjera jest umiejętność słuchania. „Musi umieć być blisko klientek, to znaczy potrafić je wysłuchać, aby przewidzieć ich oczekiwania i najlepiej im sprostać.” Aby wyjść z salonu z fryzurą, która do ciebie pasuje i która ci się podoba, powinnaś móc darzyć swojego fryzjera zaufaniem i czuć się przez niego wysłuchana. Oczywiście, nigdy nie wiesz czy twoja fryzura jest idealna, jednak najważniejszym jest, byś mogła się łatwo uczesać, twoi znajomi odbierali ją pozytywnie i podobała się tobie.
 
Innym ważnym punktem jest higiena. Musi być ona utrzymywana w sposób systematyczny. Czystość i porządek w salonie fryzjerskim to absolutna podstawa. „W salonacg Jean Louis David używamy nawet jednorazowych fartuchów, ponieważ tekstylia, nawet jeżeli są regularnie prane, rzadko kiedy używane są tylko jeden raz. W salonach sieci Jean Louis David, 70% fartuchów i ręczników jest obecnie jednorazowego użytku. Jest to plus szczególnie ceniony przez nasze klientki.”
 
Na koniec, decydujący moment ma miejsce, kiedy usiądziesz w fotelu. Fryzjer powinien Cię wcześniej zapytać, jakiego rodzaju produktów używasz i w jaki sposób pielęgnujesz włosy. Na podstawie tych informacji, twój fryzjer będzie wiedział lepiej, jak się tobą zająć. „Ważnym momentem mycia włosów jest masaż skóry głowy. Ta chwila przyjemności pomoże ci również poprawić ogólny stan twoich włosów.”
 
Nasza rada: Dokładnie wiesz czego chcesz, ale nie potrafisz tego wyjaśnić swojemu fryzjerowi? Staraj się wybierać salony, które pracują z materiałami wizualnymi, takie jak Jean Louis David. Twoje pomysły zostaną dzięki temu zamienione w obrazy, co jest bardziej konkretne dla ciebie i twojego fryzjera. Nie będzie już więcej nieporozumień.
 

 
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź