Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak dobrze używać sprayów termoaktywnych?
Jak dobrze używać sprayów termoaktywnych?

Jak dobrze używać sprayów termoaktywnych?

Spreje termoaktywne i termoochronne należą obecnie do podstawowych kosmetyków do włosów, używanych na co dzień. A jeżeli tak jeszcze nie jest w Twoim przypadku, to koniecznie powinno się to stać Twoim nowym postanowieniem noworocznym na 2014 rok!
 
Spreje termoaktywne sprawiają, że włosy są zadbane i zdrowe. Chronią włosy przed ciepłem urządzeń fryzjerskich, gdyż ich cząsteczki aktywują się w wysokiej temperaturze.
 
„Używanie suszarki lub prostownicy osłabia włókna włosowe, szczególnie, jeżeli nie są one odpowiednio chronione. W konsekwencji, włos staje się osłabiony i suchy. Spreje termoaktywne pozwolą Ci uniknąć zniszczenia włosów, a co więcej, ułatwią modelowanie”.
 
Niektóre spreje termoochronne ułatwiają rozczesywanie oraz prostowanie włosów.  „W salonach Jean Louis David, oferujemy spray Perfect Liss, który nie tylko chroni włosy przed ciepłem prostownicy, ale także ułatwia ich prostowanie. Ten produkt w formule „2 w 1” jest szczególnie doceniany przez te klientki, które są fankami idealnie prostych włosów.” Inne rodzaje sprejów okażą się pomocne w walce z odstającymi włoskami.
 
Aby zmaksymalizować działanie tych kosmetyków, powinnaś wiedzieć, jak ich używać. Jeżeli Twoim głównym celem jest ochrona włosów przed ciepłem urządzeń fryzjerskich lub usunięcie odstających włosków, użyj spreju na osuszonych ręcznikiem, ale wciąż wilgotnych włosach.  Jeżeli jest to sprej, rozpyl go bezpośrednio na włosy. W przypadku kremu lub mleczka nałóż odrobinę kosmetyku na rękę, a następnie rozprowadź go równomiernie na włosach.
 
„Jeżeli prostujesz włosy i zależy Ci na ochronie włosów przed ciepłem suszarki lub prostownicy, użyj go na suchych włosach. Spryskaj sprejem trzykrotnie każde pasmo włosów, a następnie rozczesz włosy grzebieniem, by dobrze rozprowadzić go na włosach.”
 
Nasza rada: Spreje termoaktywne stanowią dobrą ochronę Twoich włosów przed ciepłem urządzeń fryzjerskich, ale pamiętaj że codzienne modelowanie włosów osłabi je. Ostatecznie włosy staną się bowiem przesuszone. Pozwól co klika dni odpocząć włosom od wysokich temperatur.
 

 
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności