Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak dobrze używać sprayów termoaktywnych?
Jak dobrze używać sprayów termoaktywnych?
Fryzura

Jak dobrze używać sprayów termoaktywnych?

Dział
Spreje termoaktywne i termoochronne należą obecnie do podstawowych kosmetyków do włosów, używanych na co dzień. A jeżeli tak jeszcze nie jest w Twoim przypadku, to koniecznie powinno się to stać Twoim nowym postanowieniem noworocznym na 2014 rok!
 
Spreje termoaktywne sprawiają, że włosy są zadbane i zdrowe. Chronią włosy przed ciepłem urządzeń fryzjerskich, gdyż ich cząsteczki aktywują się w wysokiej temperaturze.
 
„Używanie suszarki lub prostownicy osłabia włókna włosowe, szczególnie, jeżeli nie są one odpowiednio chronione. W konsekwencji, włos staje się osłabiony i suchy. Spreje termoaktywne pozwolą Ci uniknąć zniszczenia włosów, a co więcej, ułatwią modelowanie”.
 
Niektóre spreje termoochronne ułatwiają rozczesywanie oraz prostowanie włosów.  „W salonach Jean Louis David, oferujemy spray Perfect Liss, który nie tylko chroni włosy przed ciepłem prostownicy, ale także ułatwia ich prostowanie. Ten produkt w formule „2 w 1” jest szczególnie doceniany przez te klientki, które są fankami idealnie prostych włosów.” Inne rodzaje sprejów okażą się pomocne w walce z odstającymi włoskami.
 
Aby zmaksymalizować działanie tych kosmetyków, powinnaś wiedzieć, jak ich używać. Jeżeli Twoim głównym celem jest ochrona włosów przed ciepłem urządzeń fryzjerskich lub usunięcie odstających włosków, użyj spreju na osuszonych ręcznikiem, ale wciąż wilgotnych włosach.  Jeżeli jest to sprej, rozpyl go bezpośrednio na włosy. W przypadku kremu lub mleczka nałóż odrobinę kosmetyku na rękę, a następnie rozprowadź go równomiernie na włosach.
 
„Jeżeli prostujesz włosy i zależy Ci na ochronie włosów przed ciepłem suszarki lub prostownicy, użyj go na suchych włosach. Spryskaj sprejem trzykrotnie każde pasmo włosów, a następnie rozczesz włosy grzebieniem, by dobrze rozprowadzić go na włosach.”
 
Nasza rada: Spreje termoaktywne stanowią dobrą ochronę Twoich włosów przed ciepłem urządzeń fryzjerskich, ale pamiętaj że codzienne modelowanie włosów osłabi je. Ostatecznie włosy staną się bowiem przesuszone. Pozwól co klika dni odpocząć włosom od wysokich temperatur.
 

 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ