Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak skutecznie rozczesać włosy?
Jak skutecznie rozczesać włosy?
Pielęgnacja

Jak skutecznie rozczesać włosy?

Dział
Technika, którą powinnaś stosować, by rozczesać włosy, zależy od ich rodzaju. Niektóre typy włosów łatwo się plączą, inne nie. Odkryj sposób, który powinnaś wybrać.
 
Kręcone włosy szybko się plączą. "Zaopatrz się w szczotkę o szerokich ząbkach, którą rozczeszesz włosy przed umyciem głowy. Po nałożeniu szamponu, ponownie będziesz musiała je rozczesać – najlepiej za pomocą grzebienia".
 
Technika ta może być również zastosowana w przypadku cienkich włosów. "Bez względu na rodzaj włosów, zawsze należy je rozczesać przed nałożeniem szamponu. Dzięki temu, lepiej go wchłaniają i są zdrowe".
 
Szampon, którego używasz, szczególnie odżywia twoje włosy? "Stosowanie go wystarczy, by dobrze je później rozczesać. Jeśli tak nie jest, odczekaj kilka minut zanim nałożysz produkt do rozczesywania włosów lub odżywkę, która pomoże je rozplątać”.
 
Jeśli chcesz rozczesać włosy, najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie odżywki. "Następnie, w zależności od stanu twoich włosów, wybierz produkt oraz szczotkę lub grzebień. Czasem lepiej jest rozpocząć rozczesywanie za pomocą szczotki, a na końcu użyć grzebienia o szerokich ząbkach. Aby twoje włosy były idealnie rozczesane, zacznij je czesać zaczynając od końcówek".
 
Nasza rada: Twoje włosy często się plączą? Regularnie je rozczesuj, bez względu na porę dnia. Używaj szamponu, dzięki któremu będziesz miała piękne włosy! Zaopatrz się również w dwufazowy produkt pielęgnacyjny – wówczas nie będą się one plątać.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ