Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak skutecznie rozczesać włosy?
Jak skutecznie rozczesać włosy?

Jak skutecznie rozczesać włosy?

Technika, którą powinnaś stosować, by rozczesać włosy, zależy od ich rodzaju. Niektóre typy włosów łatwo się plączą, inne nie. Odkryj sposób, który powinnaś wybrać.
 
Kręcone włosy szybko się plączą. "Zaopatrz się w szczotkę o szerokich ząbkach, którą rozczeszesz włosy przed umyciem głowy. Po nałożeniu szamponu, ponownie będziesz musiała je rozczesać – najlepiej za pomocą grzebienia".
 
Technika ta może być również zastosowana w przypadku cienkich włosów. "Bez względu na rodzaj włosów, zawsze należy je rozczesać przed nałożeniem szamponu. Dzięki temu, lepiej go wchłaniają i są zdrowe".
 
Szampon, którego używasz, szczególnie odżywia twoje włosy? "Stosowanie go wystarczy, by dobrze je później rozczesać. Jeśli tak nie jest, odczekaj kilka minut zanim nałożysz produkt do rozczesywania włosów lub odżywkę, która pomoże je rozplątać”.
 
Jeśli chcesz rozczesać włosy, najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie odżywki. "Następnie, w zależności od stanu twoich włosów, wybierz produkt oraz szczotkę lub grzebień. Czasem lepiej jest rozpocząć rozczesywanie za pomocą szczotki, a na końcu użyć grzebienia o szerokich ząbkach. Aby twoje włosy były idealnie rozczesane, zacznij je czesać zaczynając od końcówek".
 
Nasza rada: Twoje włosy często się plączą? Regularnie je rozczesuj, bez względu na porę dnia. Używaj szamponu, dzięki któremu będziesz miała piękne włosy! Zaopatrz się również w dwufazowy produkt pielęgnacyjny – wówczas nie będą się one plątać.
 
© DR © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź