Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak dobrze rozczesać mokre włosy?
Jak dobrze rozczesać mokre włosy?
Fryzura

Jak dobrze rozczesać mokre włosy?

Dział
Dzisiejszego ranka, naprawdę nie masz czasu, by wysuszyć włosy? Odkryj, co możesz zrobić, gdy masz wilgotne włosy i jedynie dwie minuty? Od teraz, poranki w pośpiechu są synonimem stylowych fryzur!
 
Skręcony kok. Jest to fryzura, dzięki której szybko okiełznasz mokre włosy. Najpierw, rozczesz je i zwiąż z tyłu głowy. Zrób kucyk za pomocą gumki do włosów: sama wybierz, w ktorym miejscu! Następnie, zawiń włosy wokół własnej osi, a potem owiń je wokół gumki i przypnij wsuwkami. Jaka jest zaleta koka? Po ich rozpuszczeniu, gdy włosy są już suche, otrzymasz doskonały efekt wavy!
 
Włosy zaczesane do tyłu. Zaczesz wszystkie włosy do tyłu za pomocą grzebienia i uliż je żelem. Na koniec, spryskaj je lakierem, by zapewnić im długotrwałość. Chcesz wyglądać modnie? Zaczesz włosty za uszy, by odkryć swoją twarz. Będziesz wyglądać czarująco, jak syrena, która właśnie wyszła z wody!
 
Wet look. Jest to modna fryzura, która zimą 2015 prezentowana była na wielu pokazach haute-couture. Jest to najlesze rozwiązanie, dzięki któremu nie będziesz wahać się nosić mokrych włosów. Nałóż na głowę odrobinę produktu Fiber Gel na rozpuszczone włosy oraz ich końcówki. Wreszcie, zarysuj przedziałek na boku i utrwal fryzurę za pomocą lakieru. I gotowe!
 
© Pixelformula / Pokaz Cédric Charlier prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ