Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak dobrze nałożyć maseczkę
Jak dobrze nałożyć maseczkę
Eksperci

Jak dobrze nałożyć maseczkę

Dział
Nie ważne czy farbowane, suche, zniszczone czy łamiące się, włosy potrzebują specjalnej kuracji, by się zregenerować i głęboko odżywić. Maseczka nie musi być zatem stosowana od święta. Powinna znaleźć swoje miejsce w regularnej pielęgnacji włosów! Nasze rady odnośnie właściwego stosowania maseczki.
 
Maseczkę aplikuj na włosy umyte i dobrze osuszone. „Należy rozprowadzić krem równomiernie, kosmyk po kosmyku. Wmasuj go we włosy zaczynając od ich podstawy, a następnie rozczesz fryzurę palcami.” Aby zoptymizować korzyści płynące z maseczki, owiń głowę ciepłym ręcznikiem na 10 minut. Przez ten czas, maseczka będzie w bezpośrednim kontakcie z włosem i zostanie lepiej przez niego wchłonięta. „Możesz również zostawić ją nawet do 20 minut, wszystko zależy od potrzeb włókien Twoich włosów.” Przed dokładnym spłukaniem, zrób na głowie pianę przy użyciu odrobiny letniej wody.
 
Maseczek należy używać z różną częstotliwością w zależności od potrzeb. „Idealnie byłoby, gdyby nakładać je po każdym myciu głowy, jednak wystarczy robić to raz w tygodniu. W tym wypadku, stosuj ją naprzemiennie ze środkami nie wymagającymi spłukiwania. Ułatwi ci to rozczesywanie włosów.” Jednakże, w przypadku tych z was, które mają włosy bardzo suche, w szczególności kędzierzawe lub kręcone, terapia szokowa wydaje się być niezbędna! W tym celu, zaleca się pozostawienie maseczki na całą noc, zawijając głowę w ręcznik. Po przebudzeniu, włosy będą doskonale jedwabiste i miękkie.
 
Nasza rada: W czasie kiedy maseczka jest na włosach unikaj przeczesywania ich grzebieniem. Włókna włosa powinny móc zaabsorbować wszystko to, czego potrzebują, żeby móc się odbudować.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ