Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak dbać o włosy, aby przedłużyć pozytywne działanie słońca?
Jak dbać o włosy, aby przedłużyć pozytywne działanie słońca?
Eksperci

Jak dbać o włosy, aby przedłużyć pozytywne działanie słońca?

Dział
Jak co roku, po powrocie z wakacji, możesz pochwalić się pięknymi refleksami. Jednak nie trwa to długo, a chciałabyś przecież zachować promienny kolor przez cały rok! Ujawniamy metody, aby przedłużyć pozytywne działanie słońca po powrocie z plaży.
 
Niestety, nie istnieją kuracje, które pozwalają zachować efekty działania słońca. "Są takie odżywki, które delikatnie rozjaśniają, inne które nadają ładnych refleksów, ale żaden produkt nie może zapewnić ci zachowania na trwałe pozytywnych efektów działania słońca. Kontynuuj swoją codzienną domową pielęgnacje włosów, dostosowaną do twojego rodzaju włosów. To pozwoli zachować twoim włosom blask".
 
Twój fryzjer może pomóc ci zachować piękny kolor dzięki zabiegom wykonanym w salonie. "Twój fryzjer zna techniki, aby przedłużyć utrzymanie się refleksów. Może on wykonać zabiegi, których efekt będzie trwał nawet przez kilkanaście myć głowy. Gama produktów Color Therapy od Jean Louid David jest idealna, aby ożywić kolor refleksów i może być stosowana zarówno w salonie jak i w domu".
 
Aby zachować jak najdłużej piękne refleksy, unikaj specjalnych zabiegów na kolor włosów. "Wiele kobiet myśli, że zabiegi związane z kolorem ich włosów pozwolą utrzymać świetlisty kolor. Jednak nie jest to prawda, a rezultat często jest rozczarowujący. Wybieraj raczej pielęgnację dostosowaną do rodzaju twoich włosów. Niemniej jednak, jeśli szukasz zabiegów, które ożywią pigmenty zawarte w twoim kolorze, udaj się do salonu i pozwól swojemu fryzjerowi się poprowadzić".
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ