Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak dbać o skórę głowy?
Jak dbać o skórę głowy?
Pielęgnacja

Jak dbać o skórę głowy?

Dział
Pielęgnacja skóry głowy jest obowiązkowa, jeśli chcesz mieć zdrowe, piękne włosy. Nasi eksperci ci wszystko wyjaśnią!
 
Włosy są zdrowe, gdy skóra głowy jest zdrowa. "Musisz o nią dbać. Jeśli jest zdrowa, twoje włosy również takie będą. Jakie mogą być powody niezdrowej skóry? Problemy dermatologiczne, odbudowywanie naskórka lub czynniki zewnętrzne. Można także wziąć pod uwagę rozczesywanie włosów w chaotczny sposób lub stosowanie szamponu z agresywną formułą. Rezultat? Twoja skóra cię swędzi. Może to także wynikać z zaburzeń gruczołów łojowych, które wydzielają zbyt dużo sebum sprawiając, że skóra głowy się przetłuszcza".
 
Masując skórę głowy, wykonuj odpowiednie ruchy i rób to jak najczęściej. "Dostarczy ci to składników odżywczych, a twoje włosy będą silne i bardziej odporne. Regularnie masuj skórę głowy za pomocą palców. Będzie ona elastyczna, miękka i rozluźniona. Dzięki tej technice, twoje włosy będą szybciej rosły, a ty unikniesz problemów, które mogłabyś napotkać".
 
Nasza rada. Gdy nakładasz maskę, serum lub kremy, masuj skórę głowy, by produkt się łatwiej wchłaniał. Jako że skóra głowy i jej naczynia krwionośne są cienkie, dobrze wchłonią one produkt i sprawią, że włosy będą silniejsze.
 
 
©Dr © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ