Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak często chodzić do fryzura w zależności od moich włosów?
Jak często chodzić do fryzura w zależności od moich włosów?
Pielęgnacja

Jak często chodzić do fryzura w zależności od moich włosów?

Dział
Zdarza się tak, że nie wiesz, kiedy powinnaś udać się do fryzjera w zależności od twoich potrzeb. Ile czasu powinnaś poczekać, by zrobić fryzurę, nałożyć kolor lub skorzystać z usługi pielęgnacyjnej? Eksperci ci wyjaśnią.
 
Twoje końcówki powinny być podcinane przynajmniej co 8 tygodni. „Jeśli ma to być tylko pielęgnacja długich włosów, powinno to wystarczyć. Jeśli masz krótsze włosy, powinnaś chodzić do fryzjera częściej. Bez względu na długość włosów, pamiętaj, że musisz je regularnie podcinać. Na co dzień, twoje włosy się niszczą i wystawione są na działanie czynników zewnętrznych. Uwrażliwiają się, ich końcówki nie wyglądają estetycznie”.
 
W kwestii koloru, wszystko zależy od twojego życzenia. „Jeśli chcesz utlenić kolor, by zakryć siwe włosy, farbowanie będzie zależeć od tego, jaki masz stosunek do twoich odrostów! Widoczne są one już po czterech tygodniach. Sama zdecyduj, czy chcesz je od razu pofarbować, czy nie. Jeśli robisz tymczasową koloryzację, pójdź do fryzjera, by poprawić kolor. W tym przypadku, stosowanie Glossa co dwa miesiące jest doskonałym rozwiązaniem”.
 
Kontrast stosuje się co 3 do 4 miesięcy. „Gdy korzystasz z usługi Kontrast, na pewno po miesiącu będziesz miała ochotę pofarbować odrosty. Niemniej jednak, nie powinnaś tego robić. Składaj wizytę w salonie co dwa miesiące, by skorzystać z usług pielęgnacyjnych, ale nie rób ponownie Kontrastu”.
 
Nasza rada: Możesz stosować gamę produktów Therapy tak często, jak tylko chcesz! W salonie czy w domu – wybierz ten produkt odpowiedni dla rodzaju twoich włosów.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ