Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak czesać krótkie, kręcone włosy?
Jak czesać krótkie, kręcone włosy?
Fryzura

Jak czesać krótkie, kręcone włosy?

Dział
Krótkie włosy stały się ostatnimi czasy bardzo popularne. Nawet wśród najbardziej zagorzałych zwolenniczek kobiecości. Krótka fryzura eksponuje twarz i może uwodzić odkrytym karkiem i dekoltem. Aby tak było, powinnaś wiedzieć, jak odpowiednio uczesać swoje krótkie włosy… Zwłaszcza, jeżeli są one kręcone! Oto nasze rady.
 
Chcąc uzyskać idealnie ułożoną fryzurę na krótkich, kręconych włosach, warto zacząć od zadbania o piękny wygląd swoich loków. „Aby nadać sprężystości swoim lokom, nałóż na mokre włosy piankę, która pokryje włókna włosowe i nada twoim lokom odpowiednią strukturę i kształt.” Fakt, że posiadasz naturalnie kręcone włosy wcale nie oznacza, że będą one idealnie sprężyste! Nie wahaj się więc odrobinę im w tym pomóc.
 
Innym aspektem kręconych i kędzierzawych włosów jest ich skłonność do przesuszania się. W efekcie, stają się one szorstkie i często pojawiają się na nich nieestetyczne, odstające loczki. Używaj regularnie kosmetyków na bazie keratyny które trwale zregenerują włókna włosowe, a także nadadzą twoim włosom blasku i połysku.”
 
Kiedy twoje loki nabiorą już właściwego kształtu i będą odpowiednio nawilżone, przejdź do tworzenia swojej fryzury. Nie staraj się przesadnie dyscyplinować swoich krótkich, kręconych włosów. Niech efekt twojego modelowania będzie jak najbardziej naturalny. „Nałóż na wilgotne włosy piankę lub definizer loków.” Twoje włosy będą wyglądały jeszcze naturalniej, jeżeli pozwolisz im samoczynnie wyschnąć. Możesz też użyć suszarki z dyfuzorem, którą będziesz suszyć włosy z głową spuszczoną w dół, tak by loki opadające do dyfuzora naturalnie nabierały swój kształt. Na koniec, ułóż je palcami.
 
Nasza rada: Zadbaj o właściwe strzyżenie, dzięki któremu twoje włosy będą naturalnie i łatwo się układały. Na włosach kręconych najlepiej wyglądają fryzury o delikatnym cieniowaniu, które pozwala na odpowiednie rozłożenie objętości włosów na całej głowie.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ