Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

JLD
JLD
Pokaz slajdów
2 Zdjęcia
JLD
Nowości

Jak cię widzą, tak cię piszą, czyli modne fryzury dla nastolatków

Dział

Fryzura wraz z ubiorem są wyrazem indywidualnego stylu każdego nastolatka. Jedni preferują tradycyjne i ponadczasowe uczesanie, inni zaś wybierają modne, asymetryczne cięcia, które często idą w parze z artystycznym nieładem. Jedno jest pewne: fryzura dla młodej dziewczyny czy chłopaka powinna być prosta w wykonaniu i podkreślać młodzieńczy wygląd. Poniżej przedstawiamy modne i stylowe fryzury młodzieżowe 2017.


Dziewczęcy look


Długie, lekko pofalowane włosy są rozwiązaniem prostym i ponadczasowym. Modne w tym sezonie opaski dodają dziewczęcego uroku oraz zbierają grzywkę, która czasami może przeszkadzać w codziennych czynnościach. Świetnym pomysłem dla dziewcząt, które lubią nosić rozpuszczone włosy jest także warkocz dobierany zrobiony od nasady grzywki, który - podobnie jak opaska, zbiera przednie partie włosów. Niekwestionowanym hitem sezonu są także fryzury typu push-up, które nadają długim włosom objętości. U nastoletnich dziewcząt najlepiej prezentują się uniesione i zaczesane do tyłu grzywki, subtelnie podpięte wsuwką. Pozostałe partie włosów warto pozostawić rozpuszczone, co podkreśli dziewczęcy charakter fryzury. Uczesanie tego typu warto utrwalić lakierem, np. Jean Louis David Fix Spray, gdyż pod wpływem czynników atmosferycznych, może ono stracić swoją objętość. Miłośniczki kucyków i upięć powinny pomyśleć o subtelnych koczkach. Dobrze prezentują się zarówno te ciasno związane gumką na czubku głowy, jak i te luźno zebrane tuż przy karku (tzw. „curly bun"). Modną fryzurą młodzieżową jest także półkoczek, czyli tzw. „half-bun", który jest połączeniem elegancji oraz dziewczęcego wdzięku. Uczesanie tego typu prezentuje się świetnie zarówno na włosach długich jak i półdługich. Nie można także nie wspomnieć o klasycznych kucykach, wiązanych wysoko, jak i nieco niżej. Jest to fryzura nie tylko bardzo wygodna, ale także uniwersalna. Aby nadać jej eleganckiego akcentu, warto owinąć gumkę pasmem włosów, a kucyk delikatnie zwichrzyć, używając żelu lub wosku. Dziewczęta, które preferują krótkie włosy, powinny pomyśleć o modnej w tym sezonie fryzurze „na pazia", czy też o tzw.pixie cut " (krótkich włosach z dłuższą grzywką). Wśród krótkich fryzur damskich, wielką popularnością cieszą się także irokezy ze znacznie wyciętymi, a nawet wygolonymi bokami. Strzyżenie tego typu jest absolutnym hitem 2017 roku, jednak aby wyglądało efektownie, wymaga odpowiedniego modelowania. Dłuższe partie włosów powinny być starannie zaczesane do tyłu oraz utrwalone mocnym lakierem (choćby Jean Louis David Fix Ultimate), lub swawolnie zmierzwione przy użyciu żelu.


Fryzury męskie


Wśród męskich fryzur młodzieżowych prym wiedzie tzw. „undercut", układany w tzw. artystyczny nieład czy też zaczesywany na gładko. Za tą tajemniczą, angielską nazwą kryje się znana przez wszystkich fryzura: włosy krótkie na bokach i dużo dłuższa warstwa wierzchnia. Niezwykle modnym uzupełnieniem tego typu cięcia jest równo wygolony przedziałek. Świetną fryzurą dla nastolatków, której charakterystycznym elementem są także dłuższe na szczycie głowy włosy jest tzw. „French crop". Od klasycznego cięcia typu „undercut" odróżnia ją grzywka, która nie jest zaczesana do góry, lecz swobodnie opada na czoło. Musi też być koniecznie równo przystrzyżona. Genialnym rozwiązaniem dla nastolatków są także włosy nieco dłuższe, gdzie dobrze wystrzępiona, długa grzywka nonszalancko wystaje spod czapki. Fryzurę tego typu najlepiej utrwalić za pomocą żelu Jean Louis David Fiber Gel. Niewielką ilość rozprowadzoną na dłoniach należy wetrzeć we włosy, które rozwichrzone w taki właśnie sposób, stworzą modne uczesanie dla młodego chłopaka. Ci, którzy lubią wyróżniać się z tłumu mogą pokusić się o zrobienie tzw. fryzury samuraja, czyli top knot ". Aby była ona możliwa do wykonania, włosy na czubku głowy powinny być na tyle długie, by można je związać, boki zaś - znacznie wygolone. Takie uczesanie świetnie się komponuje z zarostem. Ponadczasowym, męskim klasykiem, który pasuje zarówno dla nastolatków jak i dojrzałych mężczyzn są krótko ostrzyżone włosy, nieznacznie dłuższe na czubku głowy („fade cut"). Nie wymagają one czasochłonnej pielęgnacji i modelowania, gdyż odpowiednio obcięte, same będą układać się świetnie.
Przed pójściem do fryzjera, warto zaznajomić się z przewodnikiem po najmodniejszych młodzieżowych fryzurach oraz wybrać tę, która nie tylko będzie odpowiednia do rysów twarzy, ale także świetnie się wpisze w indywidualny styl.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ

JLD
JLD
JLD
JLD
JLD
JLD
JLD
JLD