Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak chronić włosy przed działaniem prostownicy?
Jak chronić włosy przed działaniem prostownicy?
Fryzura

Jak chronić włosy przed działaniem prostownicy?

Dział
Ciebie i twoją prostownicę łączy wielkie uczucie... Odkryj rady naszych ekspertów, jak używać jej w jak najlepszych warunkach, by włosy były proste i piękne!
 
Produkty termoochronne są doskonałym sposobem, by chronić twoje włosy przed działaniem prostownicy. "Zanim je wyprostujesz, nałóż na nie odrobinę produktu Perfect Liss. Spray ten wyprostuje loczki, ochroni włosy przed gorącą temperaturą i dogłębnie je nawilży. Aby były one zdrowe, silne i lśniące, powinnaś regularnie stosować odpowiednie dla nich produkty. Ładne i proste włosy, powinny być przede wszystkim zdrowe".
 
Jeśli w pełni świadomie używasz prostownicy, nie ma żadnego problemu. "Codzienne używanie nie jest natomiast zalecane. Mimo systematycznych zabiegów pielęgnacyjnych, jej nadmierne użycie sprawi, że włosy będą się niszczyć, bez względu na ich rodzaj lub objętość. Wówczas twoje końcówki mogą być rozdwojone, suche i pozbawione witamin. W ekstremalnych przypadkach, włosy mogą się spalić i trzeba będzie je obciąć".
 
Nasza rada. Prostuj włosy raz lub maksymalnie dwa razy w tygodniu, zaraz po ich umyciu. Idealnym sposobem na to, by były proste, jest nałożenie produktów utrwalających i za wszelką cenę unikanie wilgoci!
 
© Dr © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ